Going. | Kevin Gates / I’m Him European Tour [ODWOŁANE] - Praga Centrum - hala nr 10

Kevin Gates / I’m Him European Tour [ODWOŁANE]

19:00 | Dzisiaj

Praga Centrum - hala nr 10

Koncert

od 69 zł

od 69 zł
poleca:

8 kwietnia 2020 roku Kevin Gates pojawi się w Warszawie po to, aby wystąpić tam przed zebraną publicznością. Wydarzenie zostanie zorganizowane na terenie Praga Centrum, dokładniej w hali nr 10. Start o godzinie 19:00.

Kevin zadebiutował na rynku muzycznym w 2007 roku.Na początku zajmował się tworzeniem mixtape'ów, jednak z czasem przerzucił się na tworzenie długogrających albumów, co wyszło mu nad wyraz dobrze. Zmiana ta nastąpiła w 2016 roku. Największą popularnością wśród albumów artysty cieszy się zdecydowanie ten pod tytułem "ISLAH". To na nim znajdują się tak znane utwory jak: "Really Really" oraz "2 phones".

Występ na terenie Warszawy będzie promował drugi album Kevina o nazwie "I'm him". Będzie to jednocześnie jeden z przystanków na jego europejskiej trasie. Na najnowszym albumie artysta stara się połączyć swoje stare ideały wraz z nowoczesnymi brzmieniami. Warto to przesłuchać na żywo, a okazja ku temu nadarza się już w kwietniu, dlatego warto zarezerwować bilet w Warszawie i zjawić się tam z rodziną.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej