Going. | EGODROP FESTIVAL 2020 by Goadupa [ZMIANA DATY] - Egodrop Festiwal

EGODROP FESTIVAL 2020 by Goadupa [ZMIANA DATY]

16-19.07.2020

Egodrop Festiwal

Festiwal

180 zł

180 zł

Goadupa Festival powraca! Nowa nazwa, nowe miejsce, nowa energia!

Drodzy, nadszedł ten dzień, kiedy oficjalnie możemy zaprosić Was na nasze nowe, letnie wydarzenie, a mianowicie EGODROP FESTIVAL. Projekt ten mieliśmy w planach od bardzo dawna. Wracamy! Jesteśmy podekscytowani i szczęśliwi, że ponownie piszemy historię plenerową!

Znaleźliśmy miejsce w centralnej Polsce, które genialnie pasuje do tego projektu. Jest to piękna ziemia oferująca nie tylko rozłożyste polany z cudownym widokiem, ale również inne elementy krajobrazu, które będziemy mieli szanse zagospodarować po raz pierwszy w życiu. Jest urokliwa rzeczka, lasek liściasty, lasek iglasty, mamy nawet kawał magicznego lasu, żywcem wyjętego z kadrów filmu „Niekończąca się opowieść”. Kilkadziesiąt hektarów tylko dla nas.

Szykujemy open air'a bez kompromisów. Na dziś mamy zakontraktowane dwie sceny: główną i chill/groove z prawilnym line up'em. Będzie kilku zagranicznych Gości, którym nie udało się zagrać na Goadupa Festival 2018, będzie też wiele niespodzianek. Oczywiście zapewniamy pole namiotowe, strefę warsztatową, liczne galerie i instalacje artystyczne, "kids area" i udogodnienia dla rodzin. Nie mówimy ostatniego słowa, z pokorą podchodzimy do rozmiaru tej imprezy, sprawdzamy możliwości i nie wykluczone, że będą jeszcze ogłoszenia o nowych strefach. Tutaj zostawiamy sobie kilka asów w rękawie ;)

Do dziś znana jest pierwsza piątka z kilkudziesięciu Artystów:
Atmos, Land Switcher, Skizologic, Tara Putra, Will O Wisp

Dzieci do 12 roku życia nie obowiązuje bilet wstępu na festiwal.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej