Going. | EGODROP FESTIVAL 2020 by Goadupa [ZMIANA DATY] - Egodrop Festiwal

EGODROP FESTIVAL 2020 by Goadupa [ZMIANA DATY]

16-19.07.2020

Egodrop Festiwal

Festiwal

180 zł

180 zł
poleca:

Chcesz wpaść w trans pozytywnej energii? Zapomnieć się w elektrycznych brzmieniach wraz z pasjonatami tego gatunku? A może odlecieć otulony psychodelicznym rytmem? A to wszystko w urokliwych okolicznościach przyrody dającej poczucie wolności!

Dołącz do nas już teraz byśmy mogli spotkać się 16-19.07.2020 w samym środku Polski! Przyłęk, niedaleko Paradyża, w nowej odsłonie EGODROP FESTIVAL 2020 by Goadupa powraca! Jak zwykle oferujemy klimat miłości, otwartości, tolerancji. Nie zabraknie również dobrej zabawy przy rewelacyjnej muzyce! Czyli czyste połączenie kultury Rave z neohipisowskimi klimatami.

Na dziś potwierdzone info - zawitają tacy Artyści, jak: Atmos, Land Switcher, Skizologic, Tara Putra, Will O Wisp! A to dopiero początek...

Nie idziemy na kompromisy, dlatego zapewniamy dodatkowo liczne galerie i instalacje artystyczne, strefę warsztatową, przestrzeń dla dzieci i udogodnienia dla rodzin a to wszystko między dwoma scenami - główną i chill/groove. Chcesz się odprężyć i świetnie zabawić! Nie zwlekaj! Zapraszamy :) We will move to the groove till the music stops!

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej