Going. | Magda Kubicka i Arkadiusz Pan Pawłowski - Cafe Kino

Magda Kubicka i Arkadiusz Pan Pawłowski

19:00 | Środa, 19 lutego 2020

Cafe Kino

Stand-up i impro

od 25 zł

od 25 zł

No cześć! Widzicie? Nie, to nie halucynacje, już 19.02 w Cafe Kino pojawią się prawdziwi artyści polskiej sceny komediowej! W piwnicy Bydgoskiej restauracji wystąpią:

Magda Kubicka - zaprezentuje swój nowy program: "Love me Tinder", który jest... spoko,bardzo spoko. Mało tego, ten materiał jest PRZEEEEEESPOKO! Poza tym w ogóle Magda jest spoko.

Arkadiusz Pan Pawłowski - Pochodzi z Gdańska i z komedią w formach różnorakich jest związany od lat. Pionier polskiego pro wrestlingu, założyciel Kabaret Pod Napięciem, ojciec internetowego projektu komediowego Grupa Kamerowani, ring announcer FAME MMA, lider wielu inicjatyw improwizowanych, organizator wydarzeń i propagator wszystkiego, co go bawi. Na scenie charakteryzuje go nietuzinkowa, zaraźliwa energia i błyskotliwa, cięta riposta, co sprawia, że 3/4 występu zdarza mu się przegadać z publicznością, która nie ma nic przeciwko, szczególnie, że pozostała 1/4 materiału jest całkiem spoko. Wirtuoz sucharów, do tego gruby, aż miło, nic tylko ściskać za poliki. Poza klasycznymi żartami i improwizacjami lubi sobie na scenie zaśpiewać, zatańczyć, koziołki pofikać. Full service. Laureat najważniejszych przeglądów komediowych w Polsce, mistrz Polski one man show, uczestnik telewizyjnych programów komediowych na antenie Polsatu, TVP2, Comedy Central (Wymyślił sobie 2 rozdziały w samym opisie i myśli, że ktoś to przeczyta). :D

Imprezę poprowadzi znany i (mniej lub bardziej) lubiany Kuba Ryska stand-up, który na scenie stanowi alternatywę do czegokolwiek, co się tylko na język nawinie ;)

Fajnie? No właśnie! <3

My też się cieszymy i już nie możemy się doczekać! Do zobaczenia!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej