Going. | MUSICAL IMPROWIZOWANY - Walentynki w Spatifie - Klub SPATiF

MUSICAL IMPROWIZOWANY - Walentynki w Spatifie

19:00 | Piątek, 14 lutego 2020

Klub SPATiF

Stand-up i impro

30 zł

30 zł

W Walentynki zapraszamy nie tylko zakichanych na przedstawienie z piosenkami spontanicznie tworzonymi do Twojego tytułu: Musical improwizowany !

To najstarsza w Polsce grupa grająca ów format, od początku związana z Klub Komediowy. Grupa aktorów, wokalistów i improwizatorów przy akompaniamencie muzyki na żywo tworzy niepowtarzalne przedstawienie muzyczne: zaskakuje wymyślanymi na bieżąco historiami, dialogami, piosenkami, melodiami i choreografią. By zacząć potrzebują tylko... tytułu.
Od publiczności :)

• „Szok! To niewiarygodne, że wszystko powstaje w czasie rzeczywistym. Ja rozumiem, że można improwizować, ale na poczekaniu wymyślać do tekstu melodie. I to nie są byle jakie melodie tylko ambitne frazy bardzo dobrze zaśpiewane. Podziwiam i zawsze chętnie wracam.” /MAŁGORZATA WALEWSKA
• „Lubię tych wariatów! Bawiłem się świetnie!” /JACEK „BUDYŃ” SZYMKIEWICZ

Występują:
Agnieszka Bajer, Piotr Gasik, Ewa Aniela Gryczon, Bartosz Jurkowski, Katarzyna Kołeczek, Kinga Kosik-Burzyńska, Joanna Kucharczyk (pianino), Aleksandra Markowska, Maciej Nawrocki, Weronika Nockowska, Agata Pankowska (pianino), Marta Podobas, Agata Sasinowska.

bilety:
- przedsprzedaż 30
- w dniu przedstawienia 40
- bilet VIP: 69 PLN (w cenie welcome drink i miejsce przy stoliku, przed sceną)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej