Going. | Shofar (Rogiński | Trzaska | Moretti) - Pardon, To Tu

Shofar (Rogiński | Trzaska | Moretti)

20:30 | Sobota, 15 lutego 2020

Pardon, To Tu

Koncert

39 zł

39 zł

Siedem lat musieliśmy czekać na ich powrót do Pardon, To Tu i napawa nas dumą, że juz niebawem wystąpią po raz pierwszy w naszej nowej lokalizacji. Szanowni Goście, mamy niezmierną przyjemność zaprosić was na niezwykłą muzyczną podróż z zespołem Shofar. Zapraszamy bardzo serdecznie!

Sobota 15.02.2020 - g. 20:30
Bilety: 39 zł (przedsprzedaż) i 49 zł (w dniu koncertu)
Adres: Aleja Armii Ludowej 14; 00-637 Warszawa

Raphael Rogiński - gitara
Mikołaj Trzaska - saksofon, klarnet basowy
Macio Moretti - perkusja

Bilety są dostępne za pośrednictwem naszej strony internetowej www.pardontotu.pl, strony Going., stacjonarnie w "Pardon, To Tu" przy barze (bilety kolekcjonerskie) oraz w Empikach. Bilety można także nabyć w dniu koncertu (od godziny 19:00) 'na bramce', o ile nie zostaną wcześniej wyprzedane.

➳ Liczba miejsc siedzących jest ograniczona

Prosimy osoby, które są zainteresowane miejscem siedzącym o odpowiednio wcześniejsze dotarcie na koncert (od 19:00).

Shofar

Zespół Shofar założony został przez Raphaela Rogińskiego w 2007 r. Od początku swojej działalności na jego program składają się utwory związane z mistyczną tradycją żydowską. Utwory, które wykonują pochodzą z przedwojennych badań muzykologicznych z terenów Ukrainy, Polski i Mołdawii. To najczęściej "niguny", czyli "magiczne pieśni religijne mające wprowadzać w trans i ekstazę".

Zachowując w niezmienionej formie materiał dźwiękowy melodii, jest możliwe poznanie całego spektrum muzyki chasydzkiej i kultury z nią związanej. Cały ogrom tej tradycji przefiltrowany na końcu zostaje przez osobowości muzyków grających w zespole. W tym zespole muzyka ta jest muzyką teraźniejszości, a nie muzealnym okazem.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej