Going. | Bass Astral x Igo Ensemble | Kraków I [ZMIANA DATY] - Klub Studio

Bass Astral x Igo Ensemble | Kraków I [ZMIANA DATY]

18:00 | Wtorek, 6 października 2020

Klub Studio

Koncert

od 99 zł

od 99 zł
poleca:

Bass Astral i Igo ruszają w trasę. Po bardzo dobrze przyjętym przez krytyków albumie "It's Dark Tour" postanowili nie odcinać kuponów tyko odhaczać kolejne miejsca na swojej koncertowej mapie. Wraz z 6-osobowym bandem, 6 października wyruszą w trasę Bass Astral x Igo ,,Ensemble", który będzie promować ich trzeci studyjny krążek pt. "Satellite" (premiera zaplanowana na kwiecień tego roku).

Bass Astral x Igo - ,,Ensemble"- 6 października, 18:00, Klub Studio

Czego możemy się spodziewać po koncercie w Krakowie? Na pewno dużej dawki energii. Poza zdolnym duetem składającym się z Igora Walaszka i Kuby Tracza, na scenie zagra sześcioosobowy zespół. W koncertowym secie na pewno nie zabraknie świeżych utworów, jak i tych doskonale znanych w zupełnie nowych aranżacjach.

O artystach.

Bass Astral x Igo mają w swoim dorobku dwa krążki - "Discobolus" i "Orell". Rok 2018 należał do nich, zagrali na wszystkich największych polskich festiwalach (Open’er, Audioriver, Krakow Live Festival, OFF Festival, Męskie Granie). Wiosną 2019 roku, po półrocznej przerwie, zespół wyprzedał kolejną trasę po polsce, a Igor został jedną z głównych twarzy Męskiego Grania 2019.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej