Going. | Bass Astral x Igo Ensemble / Bydgoszcz [ZMIANA DATY] - Hala Łuczniczka

Bass Astral x Igo Ensemble / Bydgoszcz [ZMIANA DATY]

18:00 | Środa, 14 października 2020

Hala Łuczniczka

Koncert

od 99 zł

od 99 zł
poleca:

To będzie wydarzenie roku na koncertowej scenie muzyki elektronicznej. W Hali Łuczniki w Bydgoszczy, w ramach swojej wiosennej trasy, wystąpi Bass Astral x Igo Ensemble. Tego wydarzenia nie można przegapić.

Tegoroczna muzyczna podróż zapowiada się jeszcze bardziej kosmicznie niż poprzednie, ponieważ Bass Astral x Igo Ensemble pojawi się na scenie w rozszerzonym składzie. Igorowi i Kubie będzie towarzyszył sześcioosobowy zespół, co da na pewno nową jakość nie tylko w sferze muzycznej, ale i wizualnej. Ubiegłoroczna trasa była określana - nie tylko przez fanów grupy - jako spektakularna, niesamowita i energetyczna. Nadchodząca gwarantuje jeszcze więcej emocji i na dodatek będzie zapowiadała trzeci krążek grupy pod nazwą „Satellite”. Jego premierę zaplanowano na kwiecień tego roku.

Oczywiście w czasie koncertu w Bydgoszczy wykonane zostaną nie tylko utwory z tej płyty, ale z nową mocą zabrzmią także te znane z poprzednich projektów. Zagrane zostaną w zupełnie w innych aranżacjach. Ponieważ znakiem rozpoznawczym tej grupy jest to, że wnoszą do muzyki elektronicznej niespotykane rozwiązania. Są one różne od trendów i mód obowiązujących w tym gatunku.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej