Going. | Szybcy i śnieżni - Kino Muranów

Szybcy i śnieżni

17:30 | Czwartek, 20 lutego 2020

Kino Muranów

Film

16 zł

16 zł

Mamy dla Was zimową niespodziankę! Już 30 stycznia o 17:30 zapraszamy na przedpremierowy pokaz błyskotliwego filmu animowanego „Szybcy i śnieżni” - dla dzieci od lat 5 i dla całych rodzin. Zapraszamy również na spotkanie z gościem specjalnym, którym będzie Igor Walaszek - Igo, młody wokalista znany z zeszłorocznej edycji Męskiego Grania, który udzielił głosu jednemu z bohaterów i zaśpiewał piosenkę promującą film.

Zwycięzca wyścigu saneczkowego może być tylko jeden. Czy pomysłowemu Frankiemu uda się pokonać pewnego siebie Zaca, który nie ma skrupułów, by oszukiwać podczas rywalizacji?

Trwają przygotowania do corocznego wyścigu saneczkowego. Frankie, nieco szalony naukowiec, obmyśla koncepcję pojazdu, który ma zapewnić zwycięstwo jego drużynie. Kiedy maszyna niespodziewanie rozpada się tuż przed linią mety, nikt nie może uwierzyć, że stały za tym błędy w konstrukcji. Wynalazca wspólnie z kolegami odkrywa, że to sprawka Zaca – zarozumiałego i nieco tajemniczego zawodnika, który w międzyczasie dołączył do stawki wyścigu. Frankie pragnie rewanżu i ponownego, tym razem uczciwego rajdu. Wraz z drużyną wiernych przyjaciół zrobią wszystko, by skonstruować jeszcze szybszy pojazd i wygrać rywalizację z oszustem! Błyskotliwa animacja udowadnia, że nie ma rzeczy niemożliwych dla grupy pogodnych i zdeterminowanych, choć nie zawsze zgodnych przyjaciół.

„Szybcy i śnieżni”, reż. Benoît Godbout, Kanada 2018
Data polskiej premiery: 31 stycznia 2020
------
Piosenki Igo Walaszka pt. „Lepszy dzień” promującej film, możecie posłuchać tutaj: https://bit.ly/2FqqyFJ

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej