Going. | WROsound  2020: Koncert zamknięcia: WOODKID [ODWOŁANE] - Plac Społeczny

WROsound 2020: Koncert zamknięcia: WOODKID [ODWOŁANE]

19:00 | Niedziela, 19 lipca 2020

Plac Społeczny

Festiwal

99 zł

99 zł

WYDARZENIE ODWOŁANE. Zapoznaj się z informacjami o zwrocie biletów: https://goingapp.pl/polecamy/wazna-informacja-odwolanie-imprez-masowych


WROsound to letni festiwal miejski organizowany przez Strefę Kultury Wrocław. Przez lata do programu (zgodnie z nazwą imprezy) zapraszano artystów odpowiedzialnych za to jak brzmi Wrocław. Formułę po czasie rozszerzono o koncerty zagranicznych wykonawców, ale lokalny patriotyzm pozostał – co roku miano kuratora otrzymywała inna postać ze świata wrocławskiej muzyki.

W 2018 roku festiwal przeszedł przełomową zmianę wizerunkową. Zmianie uległa data i miejsce wydarzenia – scena plenerowa stanęła w ukrytym na tyłach Impartu podwórku. Podczas edycji 2019 organizatorzy poszli o krok dalej i wykreowali nową, wypełnioną muzyką, przestrzeń na placu Społecznym. Niezmienna pozostała ambicja do budowania imprezy, na której jest miejsce na dobry rap, jazzowe eksperymenty, wysmakowaną elektronikę czy songwriterów z setlistą pełną hitów. W czerwcu we Wrocławiu wystąpili m.in. Michael Kiwanuka, Sokół + Goście, SOHN, ONUKA oraz Król.
Rok 2020 obfituje w kolejne zmiany. Przede wszystkim festiwal odbędzie się w lipcu, a dodatkow0 – za sprawą WOODKIDA, który zagra koncert zamknięcia – potrwa o jeden dzień dłużej (17-19.07.20). W programie znajdzie się 14 polskich i zagranicznych artystów, którzy w większości zagrają we Wrocławiu nowy materiał.

Regulamin wydarzenia dostępny na stronie: wrosound.com

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej