Going. | Nędznicy - pokazy przedpremierowe - Kino Kameralne  Cafe

Nędznicy - pokazy przedpremierowe

18:30 | Niedziela, 23 lutego 2020

Kino Kameralne Cafe

Film

20 zł

20 zł

M2 Films i Kino Kameralne Cafe zapraszają na jedne z pierwszych w Polsce przedpremierowych pokazów nominowanego do Oscara filmu „Nędznicy” („Les Misérables”). Tego nie można przegapić!

Zapraszamy na pokaz aż miesiąc przed oficjalną premierą:
01.02 godz. 18:30
Dodatkowe pokazy przedpremierowe:
12.02 godz. 20:45
23.02 godz. 18:30

„Nędznicy” („Les Misérables”) to prawdziwe odkrycie reżyserskie i jeden z najlepszych europejskich filmów roku ‼️ Od swojej premiery na festiwalu w Cannes zachwyca krytyków i widzów na całym świecie. Nominowany do Oscara (Najlepszy Film Międzynarodowy), nominowany do Złotego Globu (Najlepszy Film Zagraniczny), zwycięzca Nagrody Jury w Cannes i laureat Europejskiej Nagrody Filmowej w kategorii Odkrycie Roku, zdobywca dziesiątek nagród na festiwalach na całym świecie i wielki hit francuskich kin (ponad milion widzów w zaledwie dwa tygodnie) ‼️ Za oscarową kampanię filmu odpowiada Amazon Studios („Zimna wojna”).

Montfermeil, które pulsuje od napięć, gniewu i niepewności to miejsce, w którym nieustannie toczy się gra o lokalne wpływy. Niewinny psikus grupy dzieciaków, które dla żartu kradną małe lwiątko z miejscowego cyrku, może okazać się początkiem prawdziwej rewolucji.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej