Going. | Tęskno | Białystok - Klub Zmiana Klimatu

tęskno
„Między nami” to tytuł nowego singla grupy Tęskno, który ukazał się pod koniec 2019 roku. Jest pierwszą zapowiedzią nadchodzącego w przyszłym roku albumu. W związku z premierą utworu Tęskno rusza w krótką trasę koncertową! Zagra na niej publikowane, znane, jak i zupełnie premierowe utwory.

Tęskno to projekt wokalistki, kompozytorki i autorki tekstów Joanny Longić. Po niespełna roku od wydania debiutanckiego albumu „Mi” Tęskno znalazło się na większości zestawień rocznych, zdobywając m.in. 1. miejsce w głosowaniu słuchaczy „Radiowego Domu Kultury” w Trójce i tytuł Płyty Roku portalu Interia. Projekt otrzymał Nagrodę Artystyczną Miasta Torunia im. Grzegorza Ciechowskiego oraz nominację do nagrody Fryderyk.
Pomiędzy wyprzedanymi trasami koncertowymi Tęskno pojawiło się na największych scenach w kraju i za granicą: Primavera Sound Barcelona, Open’er Festival, Colours Of Ostrava, OFF Festival Katowice, Męskie Granie, Co Jest Grane 24 Festival, Olsztyn Green Festival, Halfway Festival, Slot Art Festival – to tylko niektóre z imprez, gdzie grała grupa.

Tęskno powstało w 2017 roku jako duet Joanny Longić i pianistki Hani Rani. W tym składzie nagrało album „Mi” oraz singiel „Bzdury”.

„To Polska Płyta Roku.” – czytamy w portalu Interia.
„Takiego debiutu w Polsce nie było już dawno.” – magazyn „Elle
„Jest w tej muzyce próba werbalizacji tęsknoty, skandynawska szlachetność, jakby szklana transparentność i nadzwyczajna terapeutyczna wartość.” – czytamy w „Vogue”.
„Tęskno to jedno z największych objawień na współczesnej polskiej scenie.” – głosi „Gazeta Wyborcza”.

Zapraszają Agencja Koncertowa Borówka Music - www.facebook.com/borowkamusic/ oraz Distorted Agency www.facebook.com/distortedagencypl/.
__________________________________
Zmiana Klimatu, ul. Warszawska 6, Białystok
19.04.2020 (niedziela)
18:00 - otwarcie klubu
19:00 - początek koncertu

Bilety:
40 zł - przedsprzedaż stacjonarna w Restauracji Cechowa > niebawem
45 zł - przedsprzedaż online w aplikacji Going.
50 zł - sprzedaż w dniu koncertu
__________________________________
ℹ️ Wstęp na koncert mają wyłącznie osoby, które w dniu wydarzenia mają ukończone 18 lat.
____________________________________________

ℹ️ Przed i po koncercie w swoje progi zaprasza
(legendarna, choć całkowicie nowa)
restauracja oraz pub Cechowa!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej