Going. | Coals - koncert [ZMIANA DATY] - FOMO klub

Coals - koncert [ZMIANA DATY]

19:00 | Sobota, 28 marca 2020

FOMO klub

Koncert

30 zł

30 zł

UWAGA! Zmiana daty wydarzenia, nowy termin zostanie podany wkrótce. Kupione bilety zachowują ważność.

Coals to jeden z najczęściej występujących za granicą polskich duetów muzycznych, w skład którego wchodzą: Katarzyna Kowalczyk i Łukasz Rozmysłowski.

Nazwa formacji ściśle nawiązuje do znanego z kopalni węgla Śląska. Prestiżowy brytyjski magazyn The Quietus określił ich muzykę jako "marzycielski, eteryczny pop czerpiący na równi z elektroniki i elementów folku”. Grupa ma na koncie nie tylko świetnie przyjęty, debiutancki krążek Tamagotchi, ale też koncerty na takich festiwalach jak Reeperbahn, Primavera Sound czy Eurosonic oraz sesję dla kultowego radia KEXP podczas Iceland Airwaves. Wiosną 2019 Coals wypuścili EP-kę Klan, przy której współpracowali m.in z Piernikowskim i Schafterem. Materiał potwierdza, że Coals to mistrzowie żonglerki konwencjami, w której hip-hop łączy się z abstrakcyjnymi beatami i estetyką lat ’00. Gościnnie wydawnictwo wzbogacili Piernikowski (Syny), Schafter, Bella Ćwir, Dianka i Kubi Producent. Kontynuacji tego eklektycznego albumu możemy spodziewać się na początku 2020 roku.

Płyta ukaże się nakładem wytwórni [PIAS] Poland and Eastern Europe, a pierwszym singlem promującym materiał jest sleepwalker.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej