Going. | Conan Gray - Progresja

Wschodząca gwiazda popu Conan Gray na pierwszym koncercie w Polsce

Conan Gray to jeden z najbardziej ekscytujących debiutów popowych 2020 roku. Młody artysta nazywany „popowym księciem smutnych nastolatków w internecie”, po raz pierwszy przyjedzie do Polski w ramach światowej trasy promującej jego debiutancki album „Kid Krow”.
Niedawno Conan Gray ogłosił szczegóły swojej debiutanckiej płyty - „Kid Krow”, która ukaże się 20 marca 2020 nakładem Universal Music Polska. Młody artysta już teraz jest uważany za jeden z najważniejszych popowych debiutów tego roku. Jego piosenki takie, jak "Maniac”, „Crush Culture”, czy „The Story” zanotowały setki milionów streamów na Spotify i dziesiątki milionów odtworzeń na YouTube, a to dopiero początek drogi 21-latka z Teksasu.
Twórczością Conana zachwycały się największe media w Stanach Zjednoczonych, a powoli zdobywa on też zasłużoną sławę w Europie. Do grona jego fanów zaliczają się między innymi Billie Eilish, BTS, Matty Healy z The 1975, Brendon Urie z Panic! at the Disco, Troye Sivan, Lewis Capaldi, czy Noah Cyrus.

Popowy książę smutnych nastolatków w internecie – Teen VoguePrzedstawiamy Waszego nowego księcia popu – MTVPrawdziwa sensacja! Wkrótce będzie wyprzedawał stadiony – PAPERTen pop brzmi jakby był skrojony pod największe obiekty koncertowe – UPROXXZdecydowanie warto śledzić karierę Conana – IdolatorMamy przyjemność obserwować z pierwszej ręki ewolucję nowego fenomenu muzyki pop – Ones to Watch

Dziennikarze „E!” przewidują: „2020 będzie wielkim rokiem dla Conana, dlatego zapewnijcie sobie prawa do tytułowania się jego odkrywcą, sięgając po jego piosenki jeszcze dziś”. Conan Gray wystąpi w warszawskim klubie Progresja już 9 maja 2020 roku. W roli supportu zaprezentuje się kanadyjska artystka bülow.

https://fource.pl/pl/events/conan-gray/
https://www.facebook.com/events/476848186330764/

https://www.youtube.com/watch?v=-E-_IRJU5w0https://www.youtube.com/watch?v=Av4lI6ANeHYhttp://www.conangray.com/ https://www.facebook.com/Conan-Gray-290491548462796https://www.instagram.com/conangrayhttps://twitter.com/conangrayhttps://open.spotify.com/artist/4Uc8Dsxct0oMqx0P6i60ea

Promotor: Fource.pl

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej