Going. | Winter Reggae 2020 [ZMIANA DATY] - Klub Spirala

Winter Reggae 2020 [ZMIANA DATY]

18:00 | Sobota, 6 czerwca 2020

Klub Spirala

Koncert

40 zł

40 zł

FESTIWAL WINTER REGGAE 2020
14 marca 2020 roku Gliwice: CKS Mrowisko, Klub Spirala Ul. Pszczyńska 85
Bilety w przedsprzedaży: 40,00 zł w dniu koncertu: 50,00 zł. Otwarcie klubu 18:00

Winter Reggae to jeden z najstarszych festiwali w naszym kraju (pierwsza edycja miała miejsce w roku 1985). Jak co roku na scenie pojawią się zespoły znane i lubiane oraz te które wkraczają w świat wielkiej muzyki.
Tegoroczny festiwal rozszerza swoje muzyczne zainteresowania, oprócz muzyki reggae usłyszymy ska, dub i folk. To nas dużej scenie.
Mała scena zostanie opanowana przez soundsystemy, usłyszymy najbardziej znanych polskich nawijaczy którzy rozkręca do czerwoności tych, którzy pojawią się na parkiecie.
Program festiwalu:

19:00 duża scena:
TABU – największa, obecnie gwiazda muzyki reggae w Polsce, każdy ich album a wydali w sumie sześć, cieszy się bardzo dużym zainteresowaniem i grany jest przez wszystkie stacje radiowe w kraju, grupa od wielu lat ściśle związana z Winter Reggae.
KONIEC ŚWIATA – zespół świecący triumfy na scenach w kraju i za granicą, łączący w swojej muzyce elementy reggae, ska i punk w 2020 ukaże się nowy album.
STROJNOWY – zespół wokalisty legendy polskiego reggae DAAB-u, płyta jaka wydali odbiła się szerokim echem w na scenie reggae a sam zespół został zaproszony na wszystkie letnie festiwale prezentujące muzykę reggae w naszym kraju.
RADYKALNA WIEŚ – rewelacyjny muzyczny miks reggae, dub &folk, koncertuje w kraju i za granicą.
YELRAM – muzyczna młoda krew, zwycięzca konkursu dla młodych zespołów na największym, krajowym festiwalu reggae w Ostródzie.

19:00 mała scena:
(Rehabilidancehall Stage)
Splendid Sound
Junior Stress & Pablo27 (Dancehall Masak-Rah)
Pozyton Sound & Yardee Crew
Bucer

Informacje o festiwalu na bieżąco można śledzić na stronie: www.facebook.com/winterreggae

Partnerem Głównym festiwalu jest Miasto Gliwice.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej