Going. | Syny + Enchanted Hunters w P23 - P23

Syny + Enchanted Hunters w P23

19:00 | Piątek, 28 lutego 2020

P23

Koncert

35 zł

35 zł

Makes it happen i P23 Katowice mają zaszczyt zaprosić na jedyny klubowy koncert w Katowicach:

Syny i Enchanted Hunters

Bilety:
Przedsprzedaż 35zł
Bramka 45zł

SYNY
Syny to duet utworzony przez producenta 1988 oraz rapera i producenta Roberta Piernikowskiego. Zadebiutowali w 2015 roku wydaną w wytwórni Latarnia Records płytą “Orient”, która wywołała wśród słuchaczy wiele dyskusji i kontrowersji.
Kontynuacją Filozofii Orientu jest drugi album Synów. Wydana w 2018 roku płyta „Sen” (również Latarnia Records) to jednocześnie czwarta część Synoskiej Sagi, którą poprzedzają dwa solowe wydawnictwa członków duetu: Piernikowski - „No Fun” oraz 1988 - „Gruda”. Najnowszym dodatkiem sagi jest solowy album „The best of moje getto” Piernikowskiego.
Od momentu debiutu Syny nieustannie szerzą swoją Filozofię Orientu, występując m.in. na festiwalach Nowa Muzyka, Unsound, Off Festival, Up To Date, Colours of Ostrava, Fusion Festival, Boiler Room oraz wielu innych zdobywając sporą rzeszę wiernych fanów, których nazywają Delegatami Orientu.

INSTA: https://www.instagram.com/synyofficial/
FB: https://www.facebook.com/synymuzyka/
SPOTIFY: www.open.spotify.com/artist/2LMQR2enAKe5a86JooK0l1
YT: https://www.youtube.com/user/latarniarecords

///////////////////////////////////////////////////

ENCHANTED HUNTERS

W 2012 r. zespół wydał swój debiut, zjawiskową „Peorię”, o charakterystycznej gęstej fakturze, nietypowych wokalnych harmoniach i pięknych melodiach. Po wydaniu Enchanted Hunters zaczęły grać koncerty w Polsce (np. festiwale OFF czy Open’er) i za granicą (Niemcy, Holandia, Islandia, Estonia, Ukraina). W 2015 r. zespół zarejestrował kilka utworów na specjalnej sesji KEXP.

W 2015 r. Enchanted Hunters otrzymały prestiżową nagrodę dla twórców muzyki filmowej Grand Prix Komeda na Festiwalu Filmowym im. Krzysztofa Komedy za muzykę do filmu „Małe Stłuczki”. W tym samym roku cztery piosenki z soundtracku do filmu ukazały się na „Little Crushes EP”.

Przez ostatni czas Enchanted Hunters pracowały nad materiałem w zupełnie nowej synth-popowej stylistyce, po raz pierwszy pisząc utwory w języku polskim. Latem 2018 Penkalla i Gajdzica ukończyły nagrywanie 10 utworów, które wyprodukowały wspólnie z Mateuszem Dankiem. Za miks płyty odpowiada Michał Kupicz (m.in. Król, Młynarski/Masecki). Album zatytułowany „Dwunasty dom” ukazał się 7 listopada 2019 nakładem Latarnia Records, a promują go single „Plan Działania” i „Pretekst”.

Mimo zupełnie nowego podejścia do brzmienia, w nowych utworach wciąż słychać charakterystyczne dla Enchanted Hunters zamiłowanie do ekwilibrystycznej polifonii, wyrafinowanych harmonii, i nieoczywistej struktury utworów, wszystko to w ramach chwytliwego i wciągającego popu, często odwołującego się do złotego brzmienia lat 80.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej