Going. | NIECHĘĆ: przedpremierowo w Spatifie [ODWOŁANE] - Klub SPATiF

NIECHĘĆ: przedpremierowo w Spatifie [ODWOŁANE]

20:00 | Sobota, 4 kwietnia 2020

Klub SPATiF

Koncert

30 zł

30 zł

Na chwilę przed wejściem do studia Niechęć wyrusza w krótką trasę, by zaprezentować materiał, który trafi na kolejną płytę zespołu. To oczywiste, że warszawski koncert nie mógł odbyć się w innym miejscu niż Klub SPATiF - to właśnie tu muzycy Niechęci złożyli publiczną obietnicę nagrania nowego albumu i już w sobotę 4 kwietnia będziemy mieli okazję posłuchać koncertu złożonego z samych nowych kompozycji !!

Bilety 30/40/50

Muzyka Niechęci to jazzowa improwizacja i syntezatorowe brzmienia, które swobodnie przeplatają się z wpływami rocka progresywnego oraz muzyki filmowej. W ich kompozycjach
snuje się niezwykle osobista opowieść - mroczna choć nastrojowa, agresywna acz pełna elegancji. Jazgotliwy odjazd zarejestrowany ,,na setkę” i zapięty w kaftan najwyższej klasy
produkcji studyjnej.

"Dla tej generacji łączenie gatunków i stylistyk nie jest już eksperymentem, to chleb, woda i powietrze, oczywista oczywistość. Sztuka w tym, by tę oczywistość realizować w sposób nieoczywisty. W tych zawodach stawiam na Niechęć.”
- Jędrzej Słodkowski, Gazeta Wyborcza „Co Jest Grane”

,,Kolejny dowód na to, że polska młoda scena jazzowa – w odróżnieniu od rockowej – ma się znakomicie..”
- Piotr Metz, Wprost

„Muszę gorąco zachęcić do wysłuchania koncertówki „Live at Jazz Club Hipnoza”, która na dobrą sprawę pozwala tylko wyostrzyć i zintensyfikować wszystkie komplementy, jakie pod adresem Niechęci padały przy okazji dwóch albumów studyjnych.”
- Bartek Chaciński, Polityka

„Warner wznawia właśnie serię Polish Jazz – nowa Niechęć mogłaby spokojnie się w niej znaleźć, obok „Astigmatic” Komedy”.
- Michał Wieczorek, Gazeta Magnetofonowa

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej