Going. | Tribal Lunacy - b-day edition - No Problem - Bracka 20

Tribal Lunacy - b-day edition

21:01 | Sobota, 22 lutego 2020

No Problem - Bracka 20

Impreza

Free

Free

10 lat temu jedna z nas - Iza, poznała pierwsze ruchy bellydancowe i przepadła. Najpierw zgłębiała tajemnice bellydance'u, by płynnie wejść w świat tribalu, a potem ATSu.
To właśnie dzięki ATSowi razem z Vanją i Sarą stworzyły zespół Vansariza. Okrągłych okazji do świętowania jest aż dwie, bo oprócz 10 rocznicy tańca, Iza kończy 2 dni później 25 lat

Podczas TRIBAL LUNACY będziecie mogli bawić się przy dobrych brzmieniach, które będzie dla Was tworzył Warsaw Balkan Madness. A do tego, jak na taneczne urodziny przystało, będą też pokazy tancerek, które w tej długiej i owocnej drodze towarzyszyły Izie. Będziecie mogli nacieszyć się występami w stylu bellydance, tribal fusion, ATS® i flamenco.

Impreza odbędzie się w No Problem gdzie oprócz dobrej zabawy i piękna kobiecego tańca, będziecie mogli dobrze zjeść i się napić, a to wszystko cruelty-free, bo miejsce jest wegańskie.

O organizatorze

Vansariza

Kiedy lekko ponad rok temu ścieżki trzech tribalowych tancerek się połączyły, zaczęły dziać się piękne rzeczy. Nie ma większej inspiracji niż ta, która płynie od osób nam bliskich, a gdy dodamy do tego wspólną kreatywność, twórczość i zgranie, to już nic nie stoi na przeszkodzie, by tworzyć i działać. Wspólnie, tak jak na siostry przystało.

facebook.com/vansariza

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej