Going. | Cała przyjemność po stronie kobiet/ Człowiek w kinie - barStudio

Cała przyjemność po stronie kobiet/ Człowiek w kinie

20:00 | Wtorek, 18 lutego 2020

barStudio

Film

zapisy

zapisy

18 lutego o 20 zapraszamy na projekcję filmu „Cała przyjemność po stronie kobiet” (reż. Barbara Miller).

Wstęp na wydarzenie jest wolny. Obowiązuje rezerwacja miejsc. Zapisz się wysyłając e-mail przy pomocy formularza na stronie: https://amnesty.org.pl/czlowiek-w-kinie-powraca/#zapisz_sie

Zapisy na poszczególne seanse uruchamiany na dwa tygodnie przed datą projekcji. Otrzymasz od nas e-mailowe potwierdzenie zapisu.

O filmie:

Czego pragnie kobieta? Kim jest kobieta? – to jedne z najczęściej dyskutowanych tematów we współczesnej kulturze. Jednak odpowiedź jest o tyle paradoksalna, że w zdecydowanej większości udzielają jej mężczyźni. Dlatego reżyserka Barbara Miller oddaje głos kobietom.

Przed filmem zapraszamy na rozmowę z Basią Baran - psycholożką kliniczną, seksuolożką. Jest opiekunką merytoryczna książki #sexedPL. Współpracuje m.in. z fundacją Anji Rubik #sexedPL i Społecznym Komitetem ds. AIDS. Prowadzi warsztaty z edukacji seksualnej, wspiera nastolatki i osoby dorosłe. Rozmowę poprowadzi Mikołaj Czerwiński, koordynator ds. Równego Traktowania w Amnesty International Polska.

Cykl „Człowiek w kinie" składa się z siedmiu nagradzanych filmów, poruszających temat szeroko rozumianych praw człowieka. W ramach drugiej edycji cyklu zaprezentowane zostaną filmy dotyczące między innymi praw kobiet oraz zmian klimatu. Wybranym pokazom będą towarzyszyły wydarzenia dodatkowe.

Poznaj pozostałe filmy w cyklu: https://www.facebook.com/events/443228439895667/.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej