Going. | DARK FOREST 5 - STK 47

NICO MORENO
DARK FOREST 5
STK 47

Żyjemy w czasach ciągłego pośpiechu, codziennej monotonii systemu nie zauważając jak życie ucieka nam między palcami. Dlatego ważne jest czasem się zatrzymać, uciec od codziennej rzeczywistości aby utrzymać równowagę własnej harmonii. Krótko mówiąc zrobić sobie reset, dać sobie pauzę. Żyjąc w aglomeracji miejskiej zapominamy, że pierwotnym, naturalnym środowiskiem człowieka jest przyroda, fauna i flora, las...- muzyka lasu. Psychika lasu może mieć wiele odsłon. Zza dnia jego usposobienie jest kojące dla duszy, można się wyciszyć uciekając od miejskiego chaosu. Lecz gdy zapada zmrok, jego aura staje się zupełnie odmienna zachowując w tym kontrast tego zjawiska. Treść klimatu ma wpływ pobudzający, wyostrzają się zmysły, a nawet można dostać gęsiej skórki. Zupełnie tak jak podczas gdy usłyszy się jakiś ukochany kawałek...

Nawiązując do tej mrocznej strony, mamy przyjemność zaprosić Was na kolejną, już piątą edycję "Dark Forest", gdzie muzyką otulimy Waszą wewnętrzną naturę niczym leśny mech, a dźwięki będą wpadać do Waszych uszu jak spadające liście z drzew. "Dark Forest" to klimat 100% rave. Jeśli szukasz typowego undergrandowego klimatu to jesteś w dobrym miejscu. Nie usłyszysz tu żadnej komercji, gramy dark techno, hard techno, techno, industrial, acid. Nie zobaczysz nikogo przypadkowego. Jest to rasowy zjazd rave'owiczów z różnych stron Polski. Docelowo charakter imprez robiony jest w formie "open air", jednakże w okresie zimowym zmuszeni jesteśmy "zadaszyć" nasz las zachowując w tym undergrandowy koloryt.

Zobrazujmy to:

DF #1 - Sławków - Ryszka (open air)
DF #2 - Bolęcin koło Chrzanowa (open air)
DF #3 - Szczecin - "Klub Kadath"
DF #4 - Szczecin - "Klub Kadath".

Edycja DF #5 odbędzie się w krakowskim STK 47 - Warehouse, gdzie na pewno nie zabraknie Wam podziemnego klimatu (kolejną już edycję planujemy plenerową). Gościem specjalnym tej edycji jest pochodzący z Francji DJ/producent Nico Moreno.

A oto jak wyglądamy w pełnym składzie:

*NICO MORENO* / Caen - Cabourg / Francja (Black/Plague)
*RUMBUR* / Katowice (Dark Forest / Techno Terapia / Kampania Techno)
*ABLE ARCHER* / Jaworzno (Personal Division / Dark Forest / Techno Terapia)
*A.C* / Kraków (STK 47 - Warehouse)
*OSCAR CXS* / Szczecin (DSM)
*CWEZS* / Jaworzno (Dark Forest / Techno Terapia)
*TYCOL* / Chorzów (Kampania Techno / Dark Forest / Techno Terapia)
*KATT* / Jastrzębie Zdrój-Katowice (Zmień Znajomych)
*OSH33Y* / Szczecin (Osh33y)
*ROBERT MOOR* / Bytom (nRg Division)
*SANCHO* / Ogrodzieniec (123Andrzej)


Czas start: 22:00
Czas stop: 10:00

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej