Going. | Lord Kruszwil | Disco Marek - Hala Stulecia

Lord Kruszwil | Disco Marek

16:30 | Sobota, 6 czerwca 2020

Hala Stulecia

Koncert

35 zł

35 zł

Lord Kruszwil | Disco Marek zagra koncert w największej hali widowiskowo-sportowej we Wrocławiu - Hala Stulecia już 6 czerwca!

Kanał Disco Marek
https://www.youtube.com/channel/UC4uocvXN4aPFQG6paBaMb1A

O Lordzie Kruszwilu, a raczej Marku Kruszelu, słyszał chyba każdy i trudno byłoby uwierzyć, że znalazłby się jakiś internauta, który chociaż raz nie wpadłby na jego film na YouTube. A to za sprawą tego, że Kruszwil zawładnął polską sceną YouTube oraz jego algorytmami, na które nazwa jego kanału działa w jakiś magiczny sposób. Paradoksalnie informacji na temat samego Marka w internecie jest jak na lekarstwo, gdyż twórca bardzo dba o anonimowość, a do tego stale kryje się za kreacją Lorda Kruszwila. Twórca dzięki afirmacji prestiżu i luksusu bije wszelkie rekordy popularności. Niewątpliwie Marek jest ewenementem na polskiej scenie YouTube i zapewne jeszcze przez długi czas nikt nie będzie w stanie powtórzyć jego sukcesu. Uczestnik piątek edycji FAME MMA. Pod koniec października wypuścił swój debiutancki utwór “Zostań moją kotką”. Kawałek znalazł się na szczycie polskiej
karty na czasie w serwisie YouTube.
————————————————————————
Wydarzeniem poprzedzającym koncert Lorda Kruszwila / Disco Marka jest spotkanie z najpopularniejszymi polskimi YouTuberami!
Więcej informacji na stronie http://mcsleague.net
————————————————————————
Regulamin i *oświadczenie / zgoda dostępna będzie na stronie
https://mcsleague.net/regulamin.pdf

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej