Going. | WU-TANG CLAN: GZA @Kraków, Kwadrat [ZMIANA DATY] - Klub Kwadrat

WU-TANG CLAN: GZA @Kraków, Kwadrat [ZMIANA DATY]

20:00 | Piątek, 18 września 2020

Klub Kwadrat

Koncert

79 zł

79 zł

Words from the Genius!
NOWY TERMIN!
18 września 2020 roku w Krakowie w klubie Kwadrat, wystąpi członek i założyciel Wu-Tang Clan, jednej z najważniejszych amerykańskich formacji hip-hopowych na świecie!
Jeden z najlepszych tekściarzy wszech czasów wg The Source, i jeden z najlepszych MCs naszych czasów zdaniem redakcji About.com.

Panie i Panowie, przed Państwem The Genius aka GZA!
Jako najstarszy członek grupy, określany jest "duchowym przywódcą" (ang. spiritual head). Jego album zatytułowany “Liquid Swords”, wydany w 1995 roku, uważany jest obecnie za jeden z najważniejszych albumów hip-hopowych wszech czasów i jeden z najlepszych albumów wydanych przez członków Wu-Tang Clan.
17 stycznia 1996 roku, płyta osiągnęła status złotej, a 15 września 2015 roku, RIAA ogłosiło, że album uzyskał status płyty platynowej. W 1998 roku magazyn The Source umieścił album na liście 100 najlepszych albumów rapowych “100 Best Rap Albums”, a w 2006 roku "Liquid Swords" znalazł się w książce Roberta Dmiery'ego, 1001 albumów, które musisz usłyszeć przed śmiercią, teraz dodatkowo, nadarza się okazja aby usłyszeć ten album na żywo w wykonaniu samego mistrza, bowiem koncert odbędzie się ramach trasy koncertowej "Liquid Swords Live European Tour".

Bilety już dostępne! Do nabycia on-line w Going oraz w salonach Empik na terenie całego kraju.


Wu-Tang Forever!

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej