Going. | Decadent Fun Club / Tabaka Gawliński - Klubokawiarnia Chmury

Decadent Fun Club / Tabaka Gawliński

20:00 | Sobota, 22 lutego 2020

Klubokawiarnia Chmury

Koncert

20 zł

20 zł

⋆ Decadent Fun Club ⋆

Muzyka Decadent Fun Club to chłodny powiew świeżości i odwołanie do najpiękniejszych muzycznych tradycji. Jedni doszukują się w niej wpływów post-punka i synth-wave'u, inni wrzucają do szufladki "dark pop". Sam zespół ucieka od kategoryzowania swojej muzyki i określa ją jako emocjonalną karuzelę balansującą pomiędzy światłem i mrokiem.

W ciągu kilku lat Decadent Fun Club zdążył m.in. wygrać Jarocin Festiwal, zagrać trasy koncertowe z Krzysztofem Zalewskim i New Model Army, dwukrotnie zagrać w studio Polskiego Radio 3 im. Agnieszki Osieckiej, a także dotrzeć do Niemiec, Czech i Austrii. Zespół pracuje nad debiutanckim albumem.

VIDEO ➝ https://www.youtube.com/playlist?list=PL5ynci_aEiGH5naEFmbeUZAKybl9JbhRU

AUDIO ➝ https://decadentfunclub.bandcamp.com/
__________________________________________

Tabaka Gawliński - Koloryt piękna znalezionego w szarości betonu, mokrych i szczerbatych chodnikach oraz zatęchłym powietrzu. Alikwoty najszczerszych potrzeb duszy, wypuszczone na spotkanie z rzeczywistością.

Fryderyk Tabaka - najbardziej pociąga go interdyscyplinarność, jego działania oscylują wokół produkcji muzyki, komponowania i poezji. Oprócz współtworzenia zespołu Tabaka Gawliński, stanowi również 50% duetu Dünayev//Søppel oraz jest jednym z członków kolektywu Glitter Confusion. W swoich pracach interpretuje piękno ukryte w codzienności, z zachwytem przyglądając się niedocenionym bodźcom.

Beniamin Gawliński - klawiszowiec, gitarzysta, drugi wokalista w zespole Wilki oraz współtwórca projektu rockowego Deraptors. W muzyce kieruje się przed wszystkim pierwotnymi instynktami, poszukiwaniem wolności i swobodą wyrazu. Unikalne brzmienie zaciera standardowe myślenie o gitarze, niekiedy nie pozwalając na odróżnienie jej od instrumentów elektronicznych.

https://youtu.be/SuvL30BBLzQ
__________________________________________

22.02.2020 (sobota)
Klub Chmury ul. 11 Listopada 22
Bilety: 20 pln - płatne w dniu koncertu, przed wejściem

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej