Going. | Jazz Session #82 | Tercet Kamili Drabek - BARdzo bardzo

Jazz Session #82 | Tercet Kamili Drabek

20:00 | Niedziela, 23 lutego 2020

BARdzo bardzo

Koncert

Free

Free

„(…) Drabek, Konieczkowicz i Kaźmierski na pewno są pilnymi studentami, na pewno mają głowy pełne akademickiej wiedzy, a ręce zmęczone harówką w sali ćwiczeniowej. Mają też mnóstwo młodzieńczego wdzięku i grają z radością, której niejeden wyjadacz w branży będzie im zazdrościł.”
- Adam Domagała, Jazz Forum

SKŁAD:
Marcin Konieczkowicz- saksofon altowy
Kamila Drabek- kontrabas
Kacper Kaźmierski- perkusja

Posłuchaj! CAVATINA NP STUDIO Live Session: Tercet Kamili Drabek -"It's hard to bop"
https://www.youtube.com/watch?v=zAXlyd6lEgg&feature=emb_title

GODZ.: 20:00 KONCERT & ROZMOWA Z ARTYSTĄ / 22:00 OPEN STAGE
MIEJSCE: ul. Nowogrodzka 11, 00-513 Warszawa
WEJŚCIE: KONCERT - bilety 30/40 | OPEN STAGE free

O PROJEKCIE
Tercet to Marcin, Kamila i Kacper. Grupa przyjaciół poznała się na studiach w Krakowie i razem tworzy jeden z ciekawszych i najbardziej docenianych młodych zespołów jazzowych w Polsce. Ich muzyka opiera się o piosenki kontrabasistki- Kamili. Jest pełna śpiewnych, folkowych melodii wykonanych z rockową energią i młodzieńczym wdziękiem. To jazz zagrany „po polsku” - z dużą dozą słowiańskiego liryzmu ale i z niemniejszym poczuciem humoru. Szczerość i pełen profesjonalizm zapewnił im uznanie krytyków i sympatię publiczności.

Dzięki wygranej w konkursie na Jazzowy Debiut Fonograficzny 2019 zespół wydał swój pierwszy album pt. „Muzyka Naiwna”. Premiera miała miejsce w lipcu br. Podczas festiwalu Warsaw Summer Jazz Days. Album wydany nakładem wydawnictwa Soliton.

Organizacja & produkcja: Gniewomir Tomczyk / Music
tel. 784-691-601, gniewomir.tomczyk@gmail.com

Patronat: Polskie Stowarzyszenie Jazzowe
Patronaty medialne: Jazz Forum, JazzPRESS, Radio Kampus

Wspierają nas: GoOut, Pro Drum, Quality Studio - recording and sound production, Sklep Muzyczny Pasja, Źle i Tanio, W Dobrym Tonie Studio, 1234studio

INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
• Podczas koncertów nie robimy rezerwacji miejsc siedzących.
• Zachęcamy do zakupu biletów w formie elektronicznej na portalu goout.pl. W przypadku dużego zainteresowania wydarzeniem pierwszeństwo wejścia do klubu mają osoby z biletem zakupionym elektronicznie. Liczba biletów dostępnych na bramce (w dniu koncertu/wydarzenia), zależna jest od sprzedanej liczby biletów elektronicznych.
• Zakup biletu nie gwarantuje miejsca siedzącego. Zachęcamy do wcześniejszego przyjścia i zajmowania wolnych miejsc.
• Ustawienie sali każdorazowo dopasowujemy do rodzaju wydarzenia i planowanej frekwencji, w związku z czym liczba miejsc siedzących różni się w zależności od wydarzenia.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej