Going. | OLA JAS - Jasna w Spatifie - Klub SPATiF

OLA JAS - Jasna w Spatifie

20:00 | Niedziela, 22 marca 2020

Klub SPATiF

Koncert

od 40 zł

od 40 zł

Zapraszamy na koncert promujący debiutancką płytę OLI JAS pt "Jasna"

Ola Jas
João de Sousa (citara)
Filip Miguła (klawisze)
Marcin Spera (kontrabas)
Sebastian Skrzypek (Perkusja)
Dominik Gawroński (Trąbka)

W czasie koncertu usłyszymy autorskie kompozycje wokalistki, ale również brazylijską sambę czy polski temat ludowy. Krążek łączy portugalskie słońce z polską melancholią, a sama artystka mówi, że właśnie te dwa światy: polski i luzofoński łączą się na jej płycie.
Polskie słowo i polska melancholia, jednak okraszone światłem Portugalii, które bez wątpienia wnosi producent i zarazem członek zespołu jako gitarzysta, znany świetnie polskiej publiczności, João de Sousa. Portugalczyk nie tylko aranżował utwory i grał, ale również gościnnie występuje w dwóch duetach jako wokalista. Ola nie ukrywa, że od lat to właśnie luzofońska muzyka jest jej największą inspiracją i chociaż szuka w swojej twórczości własnego języka, to wierzy, że w jej polskich utworach słuchacze będą mogli usłyszeć te wpływy.

Ola Jas to wokalistka, skrzypaczka, autorka tekstów i piosenek. Jej koncerty cieszą się dużym zainteresowaniem publiczności, którą uwodzi aksamitnym, zmysłowym głosem.
Singiel "Bez miłości" znalazł się na bestsellerowej serii płytowej Siesta, sygnowanej nazwiskiem Marcina Kydryńskiego, podobnie jak utwór "Nadzieja" i duet "Samba po utracie".

Bilety:
miejsca siedzące 50 (w dniu koncertu 55)
miejsca stojące 40 (w dniu koncertu 45)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej