Going. | Dni Kariery - Miasto Warszawa

Dni Kariery

1-2.04

Miasto Warszawa

Targi

Free

Free

Poznaj jakie firmy pojawią się na Dniach Kariery® - targach pracy, praktyk i staży organizowanych przez studentów dla studentów i absolwentów!

Już wkrótce porozmawiasz z przedstawicielami największych firm o możliwościach rozwoju i procesie rekrutacji, a w Strefie Doradztwa Zawodowego skonsultujesz swoje CV. Dowiesz się czy posiadasz umiejętności i kompetencje wymagane na danym stanowisku oraz czy kwalifikujesz się do kolejnych etapów rekrutacji.

Od 27 lat Dni Kariery® tworzone są przez organizację międzynarodową AIESEC, która poprzez pomoc studentom w wyborze ścieżki kariery i umożliwienie bezpośredniego kontaktu z pracodawcami wspiera 8. Cel Zrównoważonego Rozwoju ONZ - wzrost gospodarczy i godna praca. Co roku przyciągają studentów i absolwentów 9 miast Polski. Dni Kariery® tworzą platformę, która bezpośrednio łączy świat akademicki ze światem biznesu.

Po więcej informacji odwiedź dnikariery.pl oraz stronę na Facebooku. Nie zwlekaj, zrób krok w kierunku swojej kariery i dołącz do wydarzenia!


1 dzień:
Szkoła Główna Handlowa
Warszawa, al. Niepodległości 162 / budynek G

2 dzień:
Uniwersytet Warszawski Wydział Zarządzania

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej