Going. | Beyond The Event Horizon, HellHaven | Kraków - Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół

Beyond The Event Horizon, HellHaven | Kraków

18:00 | Sobota, 9 maja 2020

Polskie Towarzystwo Gimnastyczne Sokół

Koncert

20 zł

20 zł

WSTĘP: 20 zł (płatne przy wejściu)

HellHaven
Muzyka grupy jest szeroko pojętą wariacją na temat melodyjnego rocka progresywnego oraz metalu z nutą wpływów dalekiego i bliskiego wschodu. Niestandardowe pejzaże muzyczne łączą się zgrabnie z melodyjnością i przystępnością, co stanowi połączenie muzyki nieprostej, wymagającej i rozbudowanej, z przyswajalną, delikatną i miłą dla ucha melodyką. I pod pogo i pod nóżkę.

Zespół zaprezentuje utwory z najnowszej płyty Anywhere Out of the World oraz utwory premierowe z nadchodzącej, nowej płyty.

https://www.youtube.com/watch?v=MjPzmf57KPU

-------

Zespół BEYOND THE EVENT HORIZON (instrumental rock) wyrusza w trasę koncertową promującą najnowszą płytę, której premiera przewidziana jest na Wiosnę 2020. Będzie to szczególna trasa, ponieważ zespół będzie obchodził dodatkowo 10-lecie działalności.

https://www.youtube.com/watch?v=m4Z-a6fM43U&t=4s

-----

Ciryam to piątka ludzi mająca jeden wspólny cel, jedną pasję, scalająca wiele różnych dróg. W swojej muzyce łączymy przeciwności: mocne brzmienie i melodyjny, charyzmatyczny wokal. Jeżeli lubisz ekstremalnie połączenia i klimatyczne dzwięki to nasza twórczość jest właśnie dla Ciebie

https://www.youtube.com/watch?v=eEBIo2nJUsM

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej