Going. | Slasher Horror Holidays - Drizzly Grizzly

Slasher Horror Holidays

19:00 | Środa, 1 kwietnia 2020

Drizzly Grizzly

Film

Free

Free

Dead Night Cinema: Slasher Horror Holidays

Nie ma takiej okazji, którą twórcy kina grozy przegapiliby. Nie ważne, czy będą to idealnie pasujące do slashera Piątek Trzynastego albo Halloween, czy pozornie tak niewinne święta, jak Walentynki, Prima Aprilis albo Boże Narodzenie - zawsze znajdzie się pretekst, by nastraszyć publiczność psychopatycznymi mordercami, a w kolejnej odsłonie Dead Night Cinema w zaledwie miesiąc będziemy świętować aż pięciokrotnie.

3 marca (wtorek)
Zamaskowany koleś, który nikomu nie chciał pozwolić kąpać się w jego jeziorze doigrał się i sam spoczął w mogile… Do czasu! Po uderzeniu piorunem wstaje silniejszy niż kiedykolwiek wcześniej i raz jeszcze udowadnia, że żaden parawan nie może go powstrzymać, a wszystko to dzieje się w Piątek Trzynastego.

9 marca (poniedziałek)
Czy może być bardziej romantyczne miejsce na spędzenie Walentynek niż kopalniany tunel? Na pewno nie zgodziłby się z tym pewien górnik, który akurat tego dnia został odcięty od świata w jednym z szybów i przeżył jedynie dzięki żywieniu się ciałami kolegów. Po wyjściu na powierzchnię poprzysięga, że jeżeli w jego miasteczku jeszcze kiedyś zorganizowana zostanie impreza walentynkowa, krew znowu się poleje…

16 marca (poniedziałek)
Halloween to wymarzona pora dla zamaskowanych morderców, ale jeden z szaleńców okazał się sprytniejszy i zamiast przywdziewać gumowy kamuflaż, oddał do sprzedaży maski, które zabijają. Powstrzymać go może tylko jeden niezłomny doktor i wcale nie ma na nazwisko Loomis.

24 marca (wtorek)
Kiedy człowiek w przebraniu świętego Mikołaja zamiast wręczyć rózgę, postanawia zabić rodziców pięcioletniego chłopca, psychika dziecka na zawsze zostaje zniszczona. Kilka lat później ofiara tych wydarzeń sama przywdziewa czerwone fatałaszki i wyposażona w siekierę postanawia zemścić się na całym świecie.

1 kwietnia (środa)
Grupa nastolatków (a jakże!) spędza Prima Aprilis i jednocześnie urodziny jednej z koleżanek na odciętej od świata wyspie. Okazuje się, że solenizantka przygotowała na tę okazję szereg drobnych żarcików, ale śmiechy milkną, kiedy padają pierwsze trupy.

Wszystkie projekcje zaczynamy o godzinie 19.00 od krótkiego wprowadzenia autorów podcastu Nightslime.

Wstęp wolny!

Szczegółowe informacje dotyczące filmów (w tym tytuły) znajdziecie w naszej grupie Dead Night Cinema – pokazy filmowe w Drizzly Grizzly.

Czym jest Dead Night Cinema?
Jest takie jedno miejsce, gdzie spotykają się czarno-białe monstra studia Universal i ich kolorowe odpowiedniki studia Hammer, mumie egipskie i azteckie, gigantyczne potwory z Japonii oraz kosmici z najdalszych zakątków galaktyki, meksykańscy luchadorzy i chińscy mistrzowie kung-fu, sobowtóry Bruce'a Lee i tureckie odpowiedniki superbohaterów Marvela, bohaterowie i bohaterki niskobudżetowych slasherów, filmów blaxploitation, klasyków z lat 30. i anime. To miejsce nazywa się Dead Night Cinema i od 2020 roku raz w tygodniu znajdziecie do niego portal w klubie Drizzly Grizzly.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej