Going. | Medytacyjna joga i sesja relaksacyjna - FaraRaRa

Medytacyjna joga i sesja relaksacyjna

16:30 | Środa, 1 kwietnia 2020

FaraRaRa

Sport

od 30 zł / 1 spotkanie

od 30 zł / 1 spotkanie

Zimą, gdy nasza energia jest niższa, dajmy sobie chwile wytchnienia, nasze ciało potrzebuje regeneracji i harmonii.

Medytacyjna joga wprowadza nas w stan spokoju, harmonii i równowagi jednocześnie regenerując i wzmacniając całe ciało. Ćwiczenia te są łagodne dla ciała, przywracają równowagę hormonalną, pomagają w koncentracji umysłu a także oczyszczają z negatywnych emocji. Już po kilku dniach poczujesz polepszenie się samopoczucia, wzrost energii, miły stan relaksacji oraz równowagę ciała i ducha.

Zajęcia dopełnimy praktyką oddechu (pranajama) i rownież medytacją z muzyką. Na zakończenie wprowadzę was w stan relaksacji, zwany Jogą Nidrą co pozwali na wyciszenie się umysłu i systemu nerwowego i pomoże w przywróceniu spokoju wewnętrznego.

Juz po kilku dniach poczujesz polepszenie się samopoczucia, wzrost energii, miły stan relaksacji oraz równowagę ciała i ducha.

CZYM JEST JOGA?

Joga mówi, że ciało i umysł są ze sobą połączone i wzajemnie na siebie oddziałują. Stan umysłu wpływa na stan ciała i ma w nim swoje odzwierciedlenie. Jednocześnie stan ciała wpływa na stan umysłu. Nie można bezpośrednio wpływać na umysł, ale można wpływać nań pośrednio, poprzez praktykowanie asan, pranajam i medytacji.

Tantra joga czyli joga przemian energii narodziła sie przed tysiącami lat w Indiach. Jest to tradycyjna joga bazująca na subtelnym systemie energetycznym człowieka - Prana - w kulturze chińskiej zwanym „Qi”. Sekwencje asan w połączeniu z głęboką relaksacją harmonizują i balansują system Prany, który utrzymywany w równowadze zapewnia holistyczne zdrowie naszej istoty.

O MNIE:

Julita Ostrowska - certyfikowana Instruktorka Jogi, uzyskała certyfikat ukończenia kursu jogi dla nauczycieli 200 YTT w Tajlandii w Marcu 2018, praktykuje jogę od 5 lat; Trenerka warsztatów rozwoju osobistego, Coach i Trenerka Medytacji. Założycielka Flow Infinito oferującego warsztaty grupowe i sesje indywidualne różnych form terapii: taniec intuicyjny, art-terapia, joga, medytacja, coaching i duchowość. Ukończyła studia Psychoterapii Transpersonalnej w Londynie w 2012. Prowadzi warsztaty w Europie i Azji, m.in na Bali, Tajlandii i Anglii. W swojej pracy wykorzystuje i łączy wiedzę zachodu i wschodu a swoją działalnością chce wpłynąć na świadomość ludzi, promując zdrowy i świadomy tryb życia.

CENA I SPOSÓB REZERWACJI:

Ilość miejsc jest ograniczona (max 8 osób / zajęcia) dlatego wymagane są zapisy. Skontaktuj się w celu dokonania wstępnej rezerwacji na 24 godz przed zajęciami:
☎ telefonicznie: 608 689 609
✉ mailowo: julita.flowinfinito@gmail.com
lub przez FB: Flow Infinito - Tantra, Yoga and Dance Therapy

Cena regularna:
30 zł pojedyncze zajęcia ( z karnetem 7 wejście gratis)
180 zł karnet 7 wejść ważny 3 miesiące (płatność jednorazowa)
100 zł zajęcia indywidualne

PROMOCJA
*Pierwsze zajęcia 20 zł - grupowe, indywidualne - 70 zł (godz.)*

Wszystkie niezbędne pomoce (maty, poduszki itd) są na miejscu ale jeśli masz swoją matę to polecam wziąć. Ćwiczymy boso, w wygodnym stroju, nie używamy perfum.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej