Going. | CLOUT FESTIVAL [ZMIANA DATY] - Huta ArcelorMittal Warszawa

CLOUT FESTIVAL [ZMIANA DATY]

14-15.07.2021, 15.00

Huta ArcelorMittal Warszawa

Koncert

od 295 zł

od 295 zł
poleca:

Polacy coraz lepiej czują TRAP, dlatego przyszedł w końcu czas na pierwszy polski trapowy festiwal. CLOUT FESTIVAL odbędzie się 14-15.07.2021 na terenie Warszawskiej Hali Stali.

Organizatorzy, nazywając swój festiwal, zainspirowali się potocznym angielskim słowem 'clout', które oznacza siłę, sławę, pieniądze, wpływy i styl, czyli wszyscy co kojarzy się ze współczesnym rapem. W lipcu w Hucie Stali usłyszmy m.in.:

Gucci Manne

okrzyknięty ojcem chrzestnym trapu, który może pochwalić się już 16 albumami studyjnymi i ponad 70 mixtape'ami, Gucci Manne w Polsce wystąpi po raz pierwszy

Asap Ferg

amerykański raper i członek hip-hopowego składu ASAP Mob, który tworzy epki brzmiące duszno, a jednocześnie mistycznie; na zamianę z bardziej komercyjnymi, chociaż momentami melodyjnymi wydaniami. Na koncercie może być to ciekawa mieszanka.

Wystąpią także: Sheck Wes, LIL Keed, Maxo Kream. Czekamy na zapowiedzi kolejnych ośmiu artystów.

CLOUT FESTIVAL to nie tylko koncerty. Organizatorzy przygotowali także Hypermarket - targi mody i kultury ulicznej. Jeśli organizatorom uda się wypełnić zapowiadany klimat, będzie to noc pełna wrażeń.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej