Going. | Mikolas Josef [ZMIANA DATY] - Akademia Club

Mikolas Josef [ZMIANA DATY]

18:00 | Czwartek, 16 kwietnia 2020

Akademia Club

Koncert

70 zł

70 zł

16 kwietnia w Klubie Akademia wystąpi Mikolas Josef, czeski piosenkarz, autor tekstów, gitarzysta, były model oraz reprezentant Czech w 63. Konkursie Piosenki Eurowizji.
Mikolas Josef sam zbudował własną karierę. Rozwinął niesamowite umiejętności pisania piosenek, produkcji muzycznej, reżyserowania teledysków i choreografii, aż w końcu stał się absolutnym artystą.
Osiągnął najlepszy wynik w historii swojego kraju podczas konkursu Eurowizji 2018 zdobywając 6. pozycję w Portugalii w 2018 roku.
W Polsce stał się znany dzięki dwóm nowym hitom Acapella i Colorado.
Szczegółowe informacje o Mikolasie:
Mikolas Josef, urodzony 4.10.1995, jest złotym absolwentem londyńskiej Akademii Muzyki i Sztuki Dramatycznej. Karierę rozpoczął na ulicy, aby sfinansować swoje wczesne projekty w 2014 roku.
Utrzymywał się z modelingu z dużym doświadczeniem na wybiegu i fotografowania dla znanych marek modowych, takich jak Diesel, Replay i Prada. Jednak wkrótce potem zrezygnował z kariery modela.
Po doświadczeniu z modelingiem Mikolas żył z improwizowania w dużych europejskich miastach, między innymi w Oslo, Zurychu, Hamburgu i Wiedniu, tymczasem pracował w budownictwie, sprzątał biura i studiował.
W 2015 r. Zadebiutował hitem „Hans Bloody”, który nagrał na własny koszt. W 2016 r. Wydano następnie dwa inne single: „Free”, który był pierwszą autoryzowaną piosenką dodaną do radiostacji, gdzie zajął czwarte miejsce pod względem najczęściej odtwarzanych utworów oraz „Believe”.
W 2018 roku wydał kolejną piosenkę zatytułowaną „Me Gusta”, która do dziś ma 10,5 miliona wyświetleń. W 2019 roku wydał funkowy popowy utwór „Abu Dhabi”, a następnie swój letni singiel „Acapella”, który zyskał milion odsłon 24 godziny po wydaniu.
Mikolas wyprzedał swój pierwszy koncert w 2019 roku i zszokował lokalną publiczność, wyprzedając klub na 4.000 miejsc. Jego niekonwencjonalne podejście do mieszania 20 tancerzy z południowoafrykańskimi wokalistami przyniosło świetną odpowiedź.
Letni singiel „Acapella” z 2019 roku trafił prawie do wszystkich czeskich i polskich radiostacji i stał się najczęściej odtwarzaną i słuchaną piosenką w Czechach, drugą na listach przebojów w Polsce i pierwszą na Shazam w Polsce.
Mikolas Josef stał się członkiem listy Forbes 30under30 w 2019 r., zaraz po tym, jak został nazwany jednym z najbardziej inspirujących Czechów 2018 r. Przez ten sam magazyn, również Mikolas jest na najnowszej okładce Elle Man Czech Republic.
Dzięki innym udanym singlom pozyskał miliony fanów na całym świecie, a coraz więcej zagranicznych producentów oferuje mu współpracę.
Bilety:
70 zł- miejsce stojące
150 zł – Meet & Greet (miejsce stojące + spotkanie po koncercie)
300 zł – Meet & Greet VIP (miejsce stojące + udział w próbie + spotkanie po koncercie)

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej