Going. | Let's is more | DJ Assault, Rhythm Baboon, Tomek Hoax i DJ Dett [ZMIANA DATY] - Ziemia

Let's is more | DJ Assault, Rhythm Baboon, Tomek Hoax i DJ Dett [ZMIANA DATY]

TBA

Ziemia

Impreza

20 zł

20 zł

DJ Assault aka Craig Diamonds jest bez wątpienia jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJ'ów i producentów sceny Detroit. Aktywny od ponad 25 lat wypracował swój własny niepodrabialny styl, który określa jako "booty bass". Jego brzmienie można najprościej sprecyzować jako wypadkową electro zakorzenionego w labelach z Detroit takich jak Underground Resistance, Direct Beat, ghetto house'u z chicagowskiej Dance Manii oraz głębokich basów prosto z Miami.

Pod koniec lat 90. założył labele ElectroFunk, Assault Rifle oraz Jefferson Ave, na którym nadal wydaje własne produkcje, umieszczając je często w swoich setach pomiędzy oldskulowym ghetto house'em i całą mieszanką amerykańskiej muzyki basowej - od mocnego miami bass, przez detroit electro, po niszowe i specyficzne brzmienie baltimore club.

DJ Assault to esencja ulicznego basu i niekwestionowany król booty music!

Poza gwiazdą z Detroit lokalne wsparcie zapewnią :

Rhythm Baboon
Tomek Hoax
i DJ Dett

Kilka słow o chłopakach:

Rhythm Baboon - producent i DJ - czołowy reprezentant muzyki juke/footwork w Polsce.Swobodnie tworzy w tej stylistyce, trzyma się blisko jej najbardziej surowej, chicagowskiej odmiany i zawsze dodaje utworom autorski sznyt, dzięki szerokim muzycznym horyzontom. Footwork w wydaniu Baboona to charakterne, mocne uderzenie, ale też inteligentne kompozycje, w których intensywna rytmika przeplata się z ciekawymi motywami i samplami wokalnymi. To muzyka, która przede wszystkim: porywa do tańca, słychać w niej blisko 20-letnie didżejskie doświadczenie artysty.ako didżej, Rhythm Baboon z pewnością wymyka się wszelkim podziałom. Wypracowaneprzez lata umiejętności, wyjątkowy styl i staranna selekcja sprawiają, że doskonale czuje się grając basowe połamańce i electro, ghetto-house i techno, ghettotech oraz oczywiście -footwork. Pojawiał się za didżejką u boku gwiazd takich jak DJ Paypal, Eprom, RP Boo, DJ Earl, Traxman, Zebra Katz, czy DJ Stingray. Zachwycał publiczność w całej Polsce i zagranicą (m.in. świetnie przyjęty występ na Tallinn Music Week). Regularnie organizuje oryginalny cykl imprez Ghettoteka w gdańskim klubie Ziemia.

Tomek Hoax i DJ Dett (reprezentanci nadmorskiego Coastline Northern Cuts) od kilkunastu lat prezentują na scenie swoją egzotyczną selekcję. Często zaczynają sety kontemplacyjno-tanecznymi numerami, powoli rozpędzając się w hi-tek grime/electro przeplatane random'owym house, kończąc mieszanką juke + ghettotech + jungle. Znani są z bezkompromisowego podejścia do DJing'u - puszczają płyty które uważają za "słuszne", bez względu na to czy jest to świeże, dopiero wschodzące brzmienie, czy też znana, lecz niekonieczne oklepana klasyka gatunku. Obecnie rezydenci Gdańskiego Klubu Ziemia, gdzie podczas regularnego cyklu Ziemia LIVE godnie czyszczą parkiet a o poranku organizują tzw. “Apel Niepoległych”.

____

Ziemia to miejsca przyjaźni i niezobowiązującej zabawy. Prosimy swoje uprzedzenia i niesnaski pozostawić w domu, a
zabrać jedynie dobry humor i wygodną parę butów do tańczenia.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej