Going. | Akademia filmu awangardowego II – nowy cykl zajęć - Iluzjon Filmoteki Narodowej

Akademia filmu awangardowego II – nowy cykl zajęć

5.3 – 4.6

Iluzjon Filmoteki Narodowej

Film

Free

Free

5 marca rozpoczyna się Akademia filmu awangardowego II – nowy fakultet dla studentów Uniwersytetu Warszawskiego, Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie i wszystkich zainteresowanych.

Cykl jest przygotowany przez Fundację Okonakino i Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. W programie Akademii filmu awangardowego II znajduje się ponad 60 filmów awangardowych oraz wykłady specjalistów. Projekcje i wykłady będą odbywały się w czwartki w kinie Iluzjon w godz. 17:00-20:00.

Zajęcia mają charakter ogólnouniwersytecki na Uniwersytecie Warszawskim (4 pkt ECTS). Są dedykowane także studentom Wydziału Zarządzania Kulturą Wizualną Akademii Sztuk Pięknych w Warszawie (studenci studiów I stopnia – licencjackich: 3 pkt ECTS, studenci studiów II stopnia – magisterskich: 4 pkt ECTS).

Pierwsze spotkanie odbędzie się 5 marca w kinie Iluzjon. Koszt karnetu to 100 zł. Ruszyła już sprzedaż karnetów – szczegóły: https://www.akademiadokumentalna.pl/uw-akademia-filmu-awangardowego-ii

Osoby spoza UW i ASP także mogą zapisać się na zajęcia, wysyłając zgłoszenie na adres: akademiafilmuawangardowego@gmail.com, i po otrzymaniu potwierdzenia zapisania na zajęcia kupić karnet.

Pula nieodpłatnych karnetów zostanie rozdysponowana osobom, które nie mogą pozwolić sobie na zakup karnetu, przez Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie. Szczegóły dotyczące ubiegania się o bezpłatny karnet znajdują się pod tym linkiem: http://artmuseum.pl/pl/wydarzenia/akademia-filmu-awangardowego-ii-50-karnetow-w-prezencie. Zachęcamy do zgłoszeń! Zgłoszenie mają charakter poufny. Nie udostępniamy danych osób, które się zgłosiły, osobom postronnym.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej