Going. | Katarzyna Puzyńska – PREMIERA ONLINE - Facebook.com/Empikcom

Katarzyna Puzyńska – PREMIERA ONLINE

18:00 | Wtorek, 24 marca 2020

Facebook.com/Empikcom

Spotkanie

Free

Free

W najbliższych tygodniach zawiesiliśmy organizację spotkań autorskich w salonach Empik, nie znaczy to jednak, że nie chcemy rozmawiać o książkach. Zapraszamy na wyjątkową, internetową premierę książki Katarzyny Puzyńskiej „Policjanci. W boju” (Prószyński Media), które poprowadzi Justyna Dżbik (Radio ZET).

Liczymy, że forma spotkania online w obecnej sytuacji spotka się z Waszym zainteresowaniem. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Spotkanie będzie też tłumaczone na język migowy.

W ramach spotkania usłyszymy wypowiedzi emerytowanych funkcjonariuszy oraz przedstawicielki Fundacji Pomocy Wdowom i Sierotom po Poległych Policjantach. Granaty, karabiny, broń krótka, desanty ze śmigłowca, szturmowanie budynków. Policyjnym antyterrorystom zlecane jest zatrzymywanie najgroźniejszych i najbardziej okrutnych przestępców. Strzelaniny, wojny gangów, zamachy, odbijanie zakładników to ich żywioł. Codzienne mordercze treningi przygotowują ich do tego, żeby stawić czoło najgorszemu. Tymczasem w domu czeka żona. Pełna niepokoju, bo przecież mąż może nie wrócić z akcji. Jak swoją służbę widzą policjanci? Jak postrzegają ją ich partnerki? Odważysz się wejść w świat policyjnych komandosów?

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej