Going. | Joga Sivananda online z Anną Borowską - Online

Joga Sivananda online z Anną Borowską

19:00 | Poniedziałek, 30 marca 2020

Online

Sport

20 zł / jedna sesja

20 zł / jedna sesja

Zajęcia Joga Sivananda z Anną Borowską odbędą się już w najbliższy poniedziałek o 19:00 na tajnej grupie na Facebooku Joga Centrum.

Pamiętajcie jednak, że na zajęcia online NIE AKCEPTUJEMY kart MultiSport i OK System. Te karty możecie wykorzystywać TYLKO na zajęciach stacjonarnych (szczegóły poniżej).

Czym jest Joga Sivananda? To klasyczna joga przeznaczona dla każdego, nie ma tutaj znaczenia poziom zaawansowania czy umiejętności. Podczas zajęć skupimy się na prawidłowym relaksie, oddechu łącząc to ze świadomością bycia w danych asanach.

O prowadzącej:
Dotychczas pracowała jako instruktorka wspinania skutecznie łącząc pracę wraz ze swoją pasją. Studentka psychologii, aktualnie pracująca w korporacji, uwielbiająca pracę z ludźmi. Joga pełni niezwykle istotne miejsce w jej życiu od kilku lat. We wrześniu 2017 spełniło się jej największe marzenie – miesięczny kurs nauczycielski w Ustce metodą Sivanandy (200 RYT). Wierzy, że jest dopiero na początku swojej drogi – każdy dzień jest szansą na zdobycie nowych doświadczeń, nowych umiejętności i czerpania z życia tego co najcenniejsze.Ponadto interesuje się wspinaniem, górami, podróżowaniem oraz dzieleniem się uśmiechem i pozytywną energią z innymi!

Pamiętajcie jednak, że na zajęcia online NIE AKCEPTUJEMY kart MultiSport i OK System. Te karty możecie wykorzystywać TYLKO na zajęciach stacjonarnych.

Jeśli masz zamrożony karnet, to możesz z niego skorzystać zapisując się na zajęcia online. Jeśli chcesz teraz zakupić karnet na zajęcia online, to mamy dla Ciebie 3 warianty:
1. Pojedyncze wejście - 20 zł
2. Karnet na 8 wejść (ważny przez 30 dni) - 109 zł
3. Karnet Open (możesz się zapisać na wszystkie zajęcia online - ważny przez 30 dni) - 129 zł

Pamiętaj jednak że karnet na zajęcia online działa tylko na zajęcia online (nie można go wykorzystywać na zajęciach stacjonarnych).

ZAPISY: napisz do nas tutaj na Facebooku lub zarezerwuj miejsce przez grafik na stronie - pamiętaj o wybraniu lokalizacji na "online".

Pamiętaj! Że po dołączeniu do wybranych zajęć w grupie, nagranie to zostaje w niej przez tydzień, więc masz możliwość powrócenia do nagrania w dowolnym momencie.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej