Going. | Produkcja muzyczna. Kurs online. - Online

Produkcja muzyczna. Kurs online.

18:00 | Środa, 5 sierpnia 2020

Online

Warsztat

2199 zł / cały kurs

2199 zł / cały kurs

Produkcja Muzyczna Online to internetowa wersja naszego flagowego kursu Produkcja Muzyczna Od Podstaw. W ramach szkolenia zdobędziesz komplet niezbędnych umiejętności współczesnego producenta muzycznego. Kurs składa się z dwóch elementów: spotkań webinarowych oraz rozbudowanego, samodzielnego e-learningu.

Zajęcia webinarowe odbywają się w małych grupach, z interaktywną komunikacją pomiędzy uczestnikami oraz dźwiękiem i obrazem w jakości HD. W trakcie kursu czeka Cię 20 regularnych spotkań trwających po 3 godziny każde. Daje to razem 60 godzin zajęć on-line z trenerem i grupą!

Na co dzień Twoja nauka będzie wspierana przez naszą nowoczesną platformę e-learningową Sound Lab. To miejsce, w którym znajdziesz ogrom materiałów i zadań, które pozwolą Ci jeszcze lepiej zrozumieć i przećwiczyć tematy poruszane podczas webinariów. Czas, jaki należy przeznaczyć na skorzystanie w pełni z e-learningu to kolejne 60 godzin pracy samodzielnej.

Zaczniemy od nauki najpopularniejszego obecnie programu muzycznego – Ableton Live. Następnie poznasz tajniki kompozycji muzycznej – tworzenie rytmów, melodii i aranżacji. Nauczymy Cię podstaw pracy z efektami dźwiękowymi oraz wspólnie wejdziemy w świat tworzenia własnych brzmień na syntezatorach i samplerach. Będziemy też poznawali zasady rządzące nagrywaniem dźwięku. Program został dostosowany do specyfiki nauki on-line oraz różnorodności posiadanego przez uczestników sprzętu.

Każdy uczestnik kursu otrzymuje możliwość zakupu programu Ableton Live w wersji EDU, z 40% zniżką. Istnieje możliwość otrzymania certyfikatu ukończenia kursu.

To wydarzenie dotyczy grupy spotykającej się w środy w godzinach 18:00 - 21:00. Koszt udziału w zajęciach to 2999 zł jednorazowo lub podzielone na od 3 do 36 rat. Aktualna promocja na start: 2199 zł!

Zapisy i szczegółowe informacje:
https://akademiadzwieku.pl/kurs-produkcja-muzyczna-online/

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej