Going. | Pojedynki Smaków - kuchenne bitwy na czasy kwarantanny - Online | Projekt w Domu

Pojedynki Smaków - kuchenne bitwy na czasy kwarantanny

19:00 | Czwartek, 26 marca 2020

Online | Projekt w Domu

Warsztat

Free

Free

Startujemy z wirtualnymi spotkaniami z kuchnią na czas kwarantanny - zapraszamy Was na kulinarne bitwy prosto z mieszkań uczestników!

Live cooking, w którym bazą jest jeden produkt - coś, co prawdopodobnie każdy z nas ma w domu. Zadaniem uczestniczek i uczestników będzie zmierzenie się z ideą zaproponowaną przez Marię Przybyszewską w bitwach jeden na jeden. W kolejnych transmisjach w innych parach i z innym zadaniem, ale w ten sam sposób - w pojedynku na żywo z własnej kuchni.

Wszystko zmiksujemy dla Was z sygnału wideo z komórek umieszczonych w ich kuchni i pokażemy w czasie rzeczywistym.

Udział wezmą:
Maria Przybyszewska z RoślinnieJemy - promująca zdrowe i świadome odżywianie się, oparte przede wszystkim na diecie roślinnej. W jej kuchni znajdziecie inspiracje kuchnią arabską, azjatycką czy meksykańską, ale zaadaptowaną do naszych warunków.

Julita Strzałkowska z Wrząca kuchnia - wiedzę o gotowaniu zdobywała szkoląc się u topowych polskich szefów kuchni oraz w trakcie licznych podróży. Nie tylko opracowuje przepisy oraz przygotowuje zdjęcia kulinarne, ale i organizuje oraz prowadzi warsztaty kulinarne.

Daniel Wanke z Wanke Cook'ink - pracę zaczynał w kultowej Mañana Bistro & Wine Bar u boku Przemek Błaszczyk. W tej chwili szkoli i prowadzi warsztaty kulinarne.

Filip Głodek - gotuje od ponad 10 lat. Zaczynał od technikum gastronomicznego i staży w warszawskich kuchniach. Wspomina m.in. Dariusza Barańskiego, który pokazał mu czym jest prawdziwy kuchenny ferwor walki. Twórca kawiarni FatWhite_CoffeeBar.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej