Going. | Obserwuj świat przez własnoręcznie zrobiony teleskop! #wdomujestfajnieikropka - Online

Obserwuj świat przez własnoręcznie zrobiony teleskop! #wdomujestfajnieikropka

Dostępne bez ograniczeń

Online

Warsztat

Free

Free

Podczas pierwszych warsztatów online z cyklu #wdomujestfajnieikropka, dr Jakub Bochiński opowie Wam, jak własnoręcznie zbudować prosty teleskop, wykorzystując przedmioty które każdy bez problemu znajdzie w domu.

Masz dwa szkła powiększające i rurę lub karton, z którego uformujesz tubę? Świetnie, w takim razie od zrobienia lunety dzieli Cię jedynie kilka kroków. Przecież nawet zostając w czterech ścianach, nadal możemy obserwować świat. Nie zwlekaj i zacznij obserwacje jak prawdziwy astronom!

#wdomujestfajnieikropka to jedyny taki cykl warsztatów online dla dzieci i rodziców. Przecinek i Kropka we współpracy z Rzecznikami Nauki oraz ekspertami, autorami i wydawcami literatury dziecięcej udowadniają, że każdy dzień spędzony w domu może być wypełniony ciekawymi i wartościowymi zajęciami. Wszystkie rozwijające wiedzę i wyobraźnie warsztaty z łatwością zrealizujecie w domu.

Zapraszamy do śledzenia fanpage’a Przecinek i Kropka na Facebooku oraz strony www.przecinekikropka.pl, gdzie będą się pojawiały kolejne fascynujące warsztaty.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej