Going. | Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej | Online! - Online | Klub Komediowy

Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej | Online!

19:00 | Sobota, 4 kwietnia 2020

Online | Klub Komediowy

Teatr

Free

Free

Zapraszamy na kolejny premierowy pokaz spektaklu (pierwszej w historii) produkcji Klubu Komediowego, który zapoczątkował serię naszego scenicznego poradnika – „Fabularny przewodnik po rzeczywistości wolnorynkowej” będzie dostępny bezpłatnie na kanale na YouTube KlubKomediowy.TV od 4 kwietnia g. 19 do 5 marca g. 21.

wesprzyj też zrzutkę na Klub Komediowy TV

Jednocześnie pracujemy nad tym, aby rozbudować nasz repertuar online. Chcemy przygotować dla Was regularne pasmo komediowe KlubKomediowy.tv, w którym banda komików, improwizatorów, autorów i aktorów z pustego teatru, postara się przytrzymać waszą uwagę przy downloadzie. Będzie trochę improwizacji, będzie trochę telewizji innej niż wszystkie, będzie ucieczka od kryzysowych newsów – do historii i postaci z piwnicznych zakamarków. I chcemy, żeby to się udało. I żeby było za darmo, na otwartym streamie. I żeby było coraz lepsze. Jeśli tylko macie możliwości i chęć, można nas wesprzeć: więcej info pod linkiem https://zrzutka.pl/3vj7np

**********************

Historia pary absolwentów oraz ich wędrówki w poszukiwaniu etatu i lepszego jutra, którzy na skrzyżowaniu ulic Chęci i Możliwości napotykają między innym gadające jelenie, sadomasochistyczną sesję akademicką i uautentyczniacza. Ich pogoń za stabilizacją gna ich w objęcia zdarzeń dziwnych i dziwniejszych, a nawet od wnętrza snu pewnego prezesa.

Przewodnik Klubowy „po rzeczywistości wolnorynkowej” to pierwsza odsłona (można powiedzieć pilot) serialu scenicznego produkowanego przez Klub Komediowy, pełnego wierszy, skeczy i piosenek. Klub Komediowy planuje regularnie prezentować kolejne losy bohaterów, które nie będą stanowić trafnego komentarza do aktualnych wydarzeń z kraju i ze świata. Przewodnik zaznacza, że jest nieaktualny.

scenariusz: Michał Sufin i Błażej Staryszak
reżyseria: Aneta Groszyńska
muzyka: Jerzy Rogiewicz
obsada: Agata Sasinowska, Matylda Damięcka, Weronika Nockowska, Katarzyna Kołeczek, Bartek Magdziarz, Mateusz Lewandowski, Maciej Nawrocki

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej