Going. | Zawartości Online. PONAD. - kryzys branży eventowej w dobie koronawirusa - Online

Zawartości Online. PONAD. - kryzys branży eventowej w dobie koronawirusa

14:00 | Czwartek, 28 maja 2020

Online

Warsztat

Free

Free

Zawartości to forum wymiany idei dla ludzi głodnych wiedzy, poszukujących inspiracji i głębszego wglądu w otaczającą nas rzeczywistość. To okazja, aby poznać przedstawicieli środowisk nauki, biznesu, kultury, sztuki i opinii publicznej, a także prelegentów, których nie można spotkać na żadnej konferencji branżowej. Dla wszystkich, którzy w piątkowy wieczór chcą porozmawiać o tym, co wartościowe.

Żyjemy w zupełnie nowym dla nas środowisku. Zmieniła się współczesna polityka, życie społeczne i komunikacja. Nowa rzeczywistość wymusiła w nas chęć analizy tego co się dzieje oraz badań nad wizją przyszłości. Motyw czwartej edycji Zawartości, oparty na słowie PONAD, nabiera dla nas szczególnego charakteru. Wychodzimy PONAD docierające do nas informacje. Monitorujemy media, przestrzeń, branże i analizujemy konteksty. Badamy wpływy oraz faktyczny stan rzeczy. Wskazujemy na dane i informacje mające wpływ na naszą rzeczywistość. Podkreślamy zmiany komunikacyjne i społeczne. Prognozujemy przyszłość i wyciągamy wnioski, którymi chcemy się dzielić.

Jesteśmy PONAD w czasie pandemii.

Cykl spotkań:

* 2 kwietnia - Spotkanie z Szymonem Sikorskim i Michałem Ulidisem

Analiza branży oraz przestrzeni medialnej w kontekście pandemii koronawirusa. Obserwacja aktualnej rzeczywistości i autorska wizja przyszłości po COVID-19.

* 9 kwietnia - Spotkanie z Bartoszem Bieszyńskim

Przyszłość branży eventowej.

Facebook LIVE: facebook.com/zawartosci

Materiały oraz informacje dostępne na fanpage Zawartości: https://www.facebook.com/zawartosci/

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej