Going. | Bednarek Inaczej Tour 2020 | Warszawa - Praga Centrum

Bednarek Inaczej Tour 2020 | Warszawa

18:30 | Czwartek, 5 listopada 2020

Praga Centrum

Koncert

od 89 zł

od 89 zł
poleca:

Bednarek Inaczej Tour Warszawa

Kamil Bednarek to jedna z czołowych gwiazd polskiej muzyki reggae, której koncerty znane są szalonej energii i niezwykłej kolorowej oprawy. W tym roku Bednarek powraca nie tylko z nowym utworem intrygującym tytule „Bądź przy mnie” , ale i niezwykłą trasą koncertową, której hasłem przewodnim jest hashtag #inaczej.

„Bednarek Inaczej” to nowatorski projekt muzyczny, który swoja premierę miał podczas występów artysty w Chicago oraz na Florydzie. Fani Bednarka będą mogli zobaczyć go w całkiem nowej odsłonie, całkowicie odmiennej od dotychczasowych klimatów reggae, do których jesteśmy przyzwyczajeni. Nowe aranżacje, współpraca z cenionymi polskimi artystami takimi jak Jan Smoczyński, Maciek Mąką oraz Agnieszka Musiał oraz spora dawka motywującej energii to wszystko to, na co możemy przygotować się podczas tej trasy koncertowej.

Koncerty odbędą się w większych miastach w całej Polsce, w tym w stolicy naszego kraju. Warszawski przystanek trasy Bednarek Inaczej będzie miał miejsce dokładnie w czwartek 5 listopada tego roku w Praga Centrum na ulicy Szwedzkiej. Start o godzinie 18.30.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej