Going. | Kayah & Bregović | Warszawa [ZMIANA DATY] - COS Torwar

Kayah & Bregović | Warszawa [ZMIANA DATY]

18:00 | Piątek, 29 października 2021

COS Torwar

Koncert

od 129 zł

od 129 zł
poleca:

Już 29 października 2021 na terenie Warszawy dojdzie do niepowtarzalnego koncertu, ponieważ w stolicy Polski wystąpią przed publicznością Kayah oraz Goran Bregović. Wydarzenie odbędzie się na warszawskim Torwarze, start zaplanowano na godzinę 18:00.

W 2020 roku wspomniany duet obchodzi 21-lecie swojego albumu "Kayah i Bregović", dlatego artyści postanowili uczcić to wydarzenie w najlepszy możliwy sposób, małą trasą koncertową po największych miastach w Polsce. Jeśli ktoś chce sobie przypomnieć piosenki puszczane w radiach i telewizji w niedalekiej przeszłości, powinien zjawić się wraz z grupką znajomych w Warszawie, a na pewno tego nie pożałuje.

Podczas koncertu nie zabraknie największych hitów duetu, ale też mniej znanych utworów, aby każdy mógł się z nimi zapoznać w wersji na żywo. Duet zapowiada takie utwory jak: "Śpij kochanie, śpij", "Prawy do lewego" oraz "Nie ma, nie ma Ciebie". Wyżej wspomniana płyta osiągnęła status diamentowej, dlatego warto przybliżyć sobie niektóre tytuły i oddać hołd artystom w Warszawie.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej