Going. | Bednarek Inaczej Tour 2020 | Łódź - Klub Wytwórnia

Bednarek Inaczej Tour 2020 | Łódź

18:30 | Sobota, 5 grudnia 2020

Klub Wytwórnia

Koncert

od 89 zł

od 89 zł
poleca:

Łódź: Bednarek wystąpi z nowym singlem

Wielkimi krokami zbliża się koncert Kamila Bednarka, który uda się 5 grudnia 2020 roku do Łodzi. Wydarzenie rozpocznie się o 18:30 w klubie muzycznym Wytwórnia. Artysta wystąpi przed licznie zebraną publicznością ze swoim nowym singlem "Bądź przy mnie". Łódź będzie jednym z przystanków na nowej trasie koncertowej muzyka, zatytułowanej "Bednarek Inaczej Tour 2020".

Projekt muzyczny nad którym pracował Kamil cechuje się wyjątkową aranżacją, obecnością wielu cenionych artystów oraz niecodziennym klimatem. Artysta jest zupełnie inny, niż na pozostałych swoich kawałkach. W nowym projekcie dotychczas znane utwory otrzymają inne życie, dlatego warto wybrać się do Łodzi, zwłaszcza w sytuacji, gdy Kamila słucha się już od wielu lat. Tym samym będzie można zaobserwować jego przemianę.

Kamil zarazi słuchaczy swoim pozytywnym podejściem do życia, da im mnóstwo dobrej energii, a jednocześnie zostawi na scenie całego siebie. To dzięki swojej osobowości zdobywa uznanie w oczach publiczności, co będzie można zauważyć również na terenie Łodzi.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej