Going. | Claptone - Praga Centrum
poleca:

To będzie na pewno niezapomniana noc dla wszystkich miłośników muzyki house. 16 października 2020 roku ponownie wystąpi w Polsce Claptone. Tym razem zagra w czasie całonocnej imprezy w niezwykle klimatycznych murach Praga Centrum w Warszawie. Start imprezy zaplanowano na godzinę 21.

Claptone to dość tajemnicza postać światowej sceny muzyki house. Cały czas niewiele o nim wiadomo i udaje mu się zachować dość dużą anonimowość, między innymi dzięki złotej masce, w której występuje w czasie koncertów. A daje ich ponad 250 w roku. Pochodzi z Niemiec i już od wielu lat regularnie rozgrzewa parkiety klubów i festiwali na całym świecie. Ci, którzy znają jego występy wiedzą, że potrafi swoimi różnorodnymi setami – zależnie od nastroju – wprowadzić publiczność w stan euforii lub refleksji. To – oprócz charakterystycznego image - jest jego wizytówka.

Warto być 16 października w Praga Centrum w Warszawie również dlatego, że pojawi się tam czołówka polskiej sceny house, a organizatorzy zapowiadają niesamowitą oprawę tej imprezy.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej