Going. | JP Saxe - Pogłos
poleca:

Kanadyjski wokalista JP Saxe wystąpi 13 października 2020 roku na terenie Warszawy w klubie muzycznym Pogłos. Start tego wyjątkowego przedsięwzięcia zaplanowano na godzinę 19:00.

Jonathan Percy Starker Saxe urodził się co prawda w Kanadzie, jednak mieszka w Stanach Zjednoczonych. W jego twórczości publiczność docenia najbardziej emocjonalność, otwartość i możliwość zagłębienia się w każdy wers słuchanego utworu. Niosą za sobą wartościowe przesłania, które warto niekiedy odnieść do własnego życia.

Olbrzymią popularność przyniósł mu singiel pod tytułem "The Few Things", który powstał w 2018 roku. To jego sukces spowodował, że artysta z Ameryki Północnej mógł udać się na pierwszą trasę koncertową, a teraz przyjedzie do Polski. Z pewnością zagra dla swoich fanów najnowsze utwory, ale też te najbardziej znane ze swojej kolekcji, aby każda przybyła osoba mogła je sobie dobrze przypomnieć i zakochać się w nich na nowo. W 2020 roku światło dzienne ujrzała jego debiutancka EP-ka pod tytułem "Hold It Together".

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej