Going. | Chicos w Patagonii | Jak zorganizować trekking na końcu świata? - Online | Południk Zero

Chicos w Patagonii | Jak zorganizować trekking na końcu świata?

19:00 | Czwartek, 28 maja 2020

Online | Południk Zero

Spotkanie

Free

Free

Marzy Wam się podróż do dziewiczej krainy na końcu Ameryki Południowej?

Ale myślicie sobie – za daleko, za drogo, za zimno, za ciężko? My pokażemy, że wyprawa do Chile i Argentyny wymaga jedynie dobrego planu wyjazdu i przygotowania się na cztery pory roku jednego dnia.

Razem z nami przejdziecie jeden z najbardziej obleganych trekkingów na świecie w Parku Narodowym Torres del Paine i (nie)zobaczycie Fitz Roya i Cerro Torre. Dowiecie się dlaczego lodowiec Perito Moreno jest tak magiczny, że aż niszczy aparaty i uzdrawia chorych. Spędzicie Wigilię w malowniczej miejscowości Bariloche, gdzie poczujecie się jak w Alpach, będąc w samym sercu Argentyny. Na Półwyspie Valdes odwiedzicie pingwiny, lwy i słonie morskie oraz wyobrazicie sobie, że widzicie wieloryby, delfiny i orki. A na koniec intensywnej wyprawy, chwila relaksu w boskim Buenos Aires.

Na spotkaniu podpowiemy Wam jak poradzić sobie z surowym klimatem Patagonii, gdzie zjeść przepysznego argentyńskiego steka i napić się wytrawnego czerwonego wina (ukochany Malbec), a przy tym nie wydać miliona monet. Odkryjemy przed Wami tajniki negocjacji cen, wyboru bazy noclegowej i sposobu na tani transport.

¡Hasta pronto!
Martyna i Radek
Znajdziecie nas na Instagramie: @swiatGURdakow
Po więcej informacji zapraszamy: swiatgurdakow@gmail.com

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej