Going. | Faithless DJ SET | Warszawa - Praga Centrum

Faithless DJ SET | Warszawa

21:00 | Sobota, 28 listopada 2020

Praga Centrum

Impreza

89 zł

89 zł
poleca:

Zespół Faithless pojawi się 28 listopada 2020 roku na terenie Warszawy. Grupa miała pojawić się w Polsce już wcześniej, bo podczas Sunrise Festival, jednak sytuacja związana z pandemią koronawirusa storpedowała te plany. Koncert odbędzie się o godzinie 21:00 w Praga Centrum.

Jeśli ktoś szykował się na wcześniejszy koncert zespołu Faithless może odetchnąć z ulgą, ponieważ zespół wystąpi w Polsce i pozytywnie zadziwi wszystkich swoich słuchaczy. Grupa znana jest ze swoich wielkich hitów, takich jak "Insomnia" czy też "We Come 1". Co prawda Faithless pojawi się w nieco innej formule, ponieważ zaoferuje słuchaczom klubowy DJ Set, ale z pewnością na tym koncercie muzyki elektronicznej nikt nie będzie się nudzić.

Impreza dedykowana jest przede wszystkim tym osobom, które lubią bawić się i tańczyć w rytmach electro. Koncert w wykonaniu Sister Bliss na długo pozostanie w pamięci wszystkich zebranych klubowiczów, więc zwolenników takiej muzyki nie może zabraknąć pod koniec listopada w Warszawie. Emocje na najwyższym poziomie są gwarantowane.

-- Going. --

Informacja organizatora

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej