Going. | Kino w domu | Moja polska dziewczyna - przedpremiera online - Online

Kino w domu | Moja polska dziewczyna - przedpremiera online

19:00 | Niedziela, 24 maja 2020

Online

Film

14 zł

14 zł

Ten film na pewno pojawi się na ekranie kina Żak, gdy tylko kina wrócą do działalności. Ale na razie zapraszamy Was na przedpremierowe pokazy online, w sobotę i niedzielę 23 i 22 maja o g.19.00.

MOJA POLSKA DZIEWCZYNA / r. Ewa Banaszkiewicz, Mateusz Dymek / Polska, Wielka Brytania / 2018 / 87 min.

Młoda amerykańska reżyserka planuje zrealizować w post-Brexitowym Londynie dokument o emigrantach. Na jednym z castingów zjawia się pochodząca z Polski Alicja: bezrobotna aktorka, która ledwie wiąże koniec z końcem, pracując w multipleksie. Tajemnicza, ale ze skłonnością do ekshibicjonizmu, nieśmiała, ale czasem wyzywająca dziewczyna o smutnych oczach przynosi ze sobą dramatyczną opowieść. Reżyserka jest pod tak dużym wrażeniem, że postanawia nakręcić o niej film. Kamera zbliża dziewczyny i zarazem je od siebie oddala, tak jak oddala je status materialny, pozycja społeczna, przywileje związane z miejscem urodzenia. Prowokacyjny, zwodniczy, posiłkujący się animacjami, bliski estetyce vloga film Banaszkiewicz i Dymka zaprasza widzów do niemal erotycznej gry. Wraz z reżyserką i jej bohaterką tworzymy miłosny trójkąt, w którym łatwo o zranienie, nadużycie, przemoc i zdradę. Na ile twórca może ingerować w cudze życie? Kiedy podglądacz na widowni powinien odwrócić wzrok? Czy są jeszcze w kinie nieprzekraczalne granice? Czy mistyfikacja jest jedynym narzędziem obrony bohatera przed wykorzystaniem? Niepokojąca „Moja polska dziewczyna” stawia fundamentalne pytania o relacje filmującego, filmowanego i oglądającego, o odpowiedzialność, jaka wiąże się z wzięciem do ręki kamery.

[Źródło: nowehoryzonty.pl]

Bilety (dostęp do filmu) kosztują 14 zł, a ich sprzedaż zakończy się o g.17.00 w dniu projekcji.

ZASADY OGLĄDANIA filmu online:
Kup bilet (dostęp) na POKAZ ONLINE – tutaj https://tickets.klubzak.com.pl/.
Po kupieniu biletu (dostępu) na POKAZ ONLINE, na podany przez kupującego adres mailowy wysłane zostanie potwierdzenie zakupu biletu.
Na ten sam adres mailowy, w dniu pokazu w g.18.00- 18.45 zostanie wysłany link do filmu wraz z hasłem.
Hasło do filmu zostanie aktywowane przed pokazem.
Możliwość oglądania filmu od początku jest możliwa przez 1 godzinę po rozpoczęciu pokazu. Link będzie aktywny przez 1 godzinę po pokazie.

Zasady techniczne do odtwarzania filmu:
Przed oglądaniem filmu sprawdź, czy masz najbardziej aktualną wersję przeglądarki i systemu operacyjnego oraz dobre połączenie z Internetem:
najnowsza wersja przeglądarki Google Chrome, Firefox, Microsoft Edge, Safari lub Opera;
połączenie internetowe o przepustowości conajmniej 30 Mb/s na urządzeniu do oglądania.
Prędkość Internetu można sprawdzić na stronie speedtest.pl. W razie aktywności oraz jednoczesnego aktywnego korzystania z Internetu przez inne urządzenia - laptop, tablet, telefon, TV itd. (przewodowo lub przez WiFi) niezbędne jest uzupiełnienie wyżej wkazanej prędkości połączenia na urządzeniu do oglądaniu filmu.
system operacyjny: Windows 7 lub nowszy, Mac OS X 10.7 lub nowszy, Ubuntu 10 lub nowszy;
Podczas oglądania filmu radzimy zamknąć pozostałe karty w przeglądarce, a także inne przeglądarki i programy. Pomóc może także skorzystanie z przewodowego połączenia sieciowego zamiast bezprzewodowego.
Poniżej przybliżone prędkości zalecane do odtwarzania poszczególnych formatów wideo:


HD – 1080p /30 Mb/s
HD – 720p /15 Mb/s
SD – 480p /7 Mb/s
SD – 360p /3 Mb/s

Kiedy
23.05.2020 | g. 19:00

24.05.2020 | g. 19:00

Bilety

14 zł

Kup bilet
Kino Żak zastrzega sobie prawo do zmiany programu.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej