Going. | Art Branding - cykl spotkań online - Online | Artystyczna Podróż Hestii

Art Branding - cykl spotkań online

19:00 | Dzisiaj

Online | Artystyczna Podróż Hestii

Sztuka

Free

Free

Sztuka jest silnym narzędziem do rozwijania organizacji, może stymulować tworzenie najwyższych wartości. Działania artystyczne mają w sobie ogromny potencjał: motywują do działania, pobudzają wyobraźnię i rozbudzają kreatywność. Nie bez przyczyny korporacje często nawiązują współprace z artystami: nie chodzi jedynie o zwiększenie sprzedaży i podniesienia atrakcyjności produktu, ale o rozwijanie strategii i tożsamości marki, poprzez realizację innowacyjnych działań. Artyści uczą nas jak myśleć niestandardowo, jak odważnie i bezkompromisowo realizować cele. Przyjrzenie się najlepszym realizacjom artystycznym pomoże nabrać dystansu do otaczającego świata, problemów i zadań. Wielokrotnie wpadamy w różnego rodzaju schematy - dotyczy to zarówno realizowanych dla firmy zadań jak i życia codziennego. Artyści pokazują nam, że da się myśleć niestandardowo, że inspiracja to niezwykle ważny element naszej tożsamości. Sztuka uczy nas także zrozumienia drugiego człowieka, otwartości na świat: to niezwykle ważne umiejętności, pomagające budować silny zespół i prowadzić aktywną sprzedaż.
Najbliższe spotkanie: 21.05, godz. 19 - Czym jest art branding - na przykładzie działań ERGO Hestii (prowadzi Magda Kąkolewska)
Link: https://tiny.pl/777h6
_______________________

PEŁNY PROGRAM WYKŁADÓW:

21.05. (czwartek), godz. 19 - Czym jest art branding - na przykładzie działań ERGO Hestii

28.05 (czwartek), godz. 19 - Dlaczego czerwone samochody są najszybsze?

4.06 (czwartek), godz. 19 - Dobra luksusowe i art branding. Czym tak naprawdę jest luksus?

18:06 (czwartek), godz. 19 - Wielkie kolekcje korporacyjne

25.06 (czwartek), godz. 19 - Sztuka i nowe technologie

2.07. (czwartek), godz. 19 - Nieruchomości i sztuka w przestrzeni miejskiej

_______________________

PROWADZENIE:

Magdalena Kąkolewska - prezeska Fundacji Artystyczna Podróż Hestii, dyrektorka ds. Art Brandingu w STU ERGO Hestia SA. Absolwentka prawa i historii sztuki. Edukatorka i wykładowczyni. W latach 2013-19 organizatorka 49 wystaw sztuki młodych twórców w ramach Fundacji APH. Poprzez swoje działania upowszechnia ideę edukacji przez sztukę w środowiskach biznesowych oraz wspiera młode talenty, które debiutują w świecie sztuki.

Maja Wolniewska – historyczka sztuki, kuratorka, krytyczka. Autorka licznych publikacji i recenzji, współpracowała m.in. z Magazynem Szum i kwartalnikiem Aspiracje. Przez kilka lat współpracowała z Domem Aukcyjnym Desa Unicum, pomagając w budowaniu kolekcji i świadcząc usługi z zakresu doradztwa inwestycyjnego. Od 2019 roku związana z Fundacją Artystyczna Podróż Hestii, gdzie odpowiada przede wszystkim za harmonogram wystawienniczy w Pawilonie Sztuki ERGO Hestii i program art brandingowy Fundacji.

Anna Palacz-Brzezińska - historyczka sztuki, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego. Współpracowała z takimi instytucjami, jak Zachęta Narodowa Galeria Sztuki, Muzeum Sztuki Nowoczesnej w Warszawie czy Centrum Sztuki Współczesnej Zamek Ujazdowski. Przez dwa lata specjalistka w Dziale Merytorycznym Domu Aukcyjnego Libra. Od 2019 roku związana z Fundacją Artystyczna Podróż Hestii.

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej