Going. | Shanghouse - Bar Studio

Już w piątek 28.11 King Of Kong i Bar Studio zapraszają na światową prapremierę
najnowszego wydawnictwa Maxa Skiby, ­wyjątkową noc z udziałem doborowej ekipy wyjątkowych artystów!

line up :
Maximilian Skiba / internasjonal / LIVE !
Maciek Sienkiewicz / Father And Son Records And Tapes
Mo / Recognition
SLG / Studio Barnhus
Artur8 / King Of Kong

Już na dniach ukaże się najnowsze wydawnictwo Maxa ­ artysty równie utalentowanego,co skromnego, znanego nie tylko z dokonań solowych, ale także z retro­futurystycznego disco projektu The KDMS z brytyjską wokalistką Kathy Diamond. Tym razem EPka ?Shanghouse? pojawi się nakładem Internasjonal, wytwórni prowadzonej przez gwiazdę norweskiej sceny muzycznej, Prinsa Thomasa. Fenomenalnie brzmiąca,porywająca płyta zawiera poza utworem tytułowym (skomponowanym w Szanghaju, a finalnie nagranym z udziałem m.in. śpiewaków z Bielsko Chamber Choir) także edit Prinsa Thomasa utworu ?Kosakot? (dedykowanego pamięci zmarłego w ubiegłym roku Tomka Kosińskiego) oraz epicki, ponad 10­minutowy remiks ?Shanghouse? w wykonaniu legendy nowojorskiej sceny disco i house, rezydenta kultowych Loft i Paradise Garage ­Victora Rosado!

W Barze Studio Max zagra jeden ze swych pełnokrwistych, zawsze porywających live setów, a towarzyszyć mu będzie wyjątkowo mocna ekipa wytrawnych, doświadczonych DJów. SLG, czyli Łukasz Seliga, wydający swe solidne produkcje zawieszone pomiędzy techno i house m.in. dla Pets Recordings czy Studio Barnhus, nie od dziś znany jest ze swej umiejętności błyskawicznego rozpalania parkietu do białości. DJ Mo/Motyl to postać obecna na warszawskiej scenie klubowej od połowy lat 90 ­ związany z labelem Recognition, obecnie coraz śmielej prezentuje autorskie produkcje.

Jeden z najstarszych stażem polskich DJów, Maciek Sienkiewicz właśnie inauguruje działalność autorskiej,winylowej wytwórni ­ nazwana Father And Son Records And Tapes, prezentować będzie muzykę zarówno polskich debiutantów, jak i uznanych muzyków z zagranicy w oprawie graficznej przygotowanej przez czołowych polskich artystów. Warto nadmienić, że dwa tygodnie wcześniej Mo i Maćka będzie można usłyszeć i zobaczyć w drugiej edycji warszwskiego Boiler Room! Całości dopełni gospodarz wieczoru, niestrudzony promotor muzyki najwyższych lotów i wyśmienity DJ, ­ Artur 8.

Zapraszamy wszystkich, dla których taneczny potencjał muzyki jest równie ważny jak jej jakość. ­ Zapowiada się długa noc pełna wybornych dźwięków...

Pobierz Going. i miej kalendarz miejski zawsze pod ręką.
więcej